Inspirála

logo

DUHOVÉ OLEJE

Právě se rozrostla linie novodobých kouzelných italských produktů pro blaho těla i duše ELFI – VÍLY – ANDĚLÉ – ESEJCI, jež jsou již v Česku a na Slovensku známé, o zajímavý terapeutický nástroj pro použití doma, v terapeutických i masážních studiích, kosmetice, wellnessech, ordinacích celostní medicíny… . DUHOVÉ OLEJE – SKVĚLÝ ORIGINÁLNÍ NÁSTROJ PRO DIAGNOSTIKU A HARMONIZACI ENERGETICKÝCH CENTER – ČAKER

DUHOVÉ OLEJE vycházejí z intuitivního propojení energie barev s blahodárnými účinky éterických olejů a olejových extraktů rostlin. Vibrační vlny tohoto propojení podporují duchovní uzdravení, jež je vždy základem uzdravení fyzického.

 • DUHOVÉ OLEJE a práce s nimi jsou součástí nově připravovaného programu ENERGETICKÉ HARMONIUM, jež má svou premiéru na jaře 2018 v Bratis­lavě.**
 • V DUHOVÝCH OLEJÍCH se setkává několik terapeutických konceptů v jediném produktu, jednoduchém při svém použití i výběru.
 • POUŽITÍ DUHOVÝCH OLEJŮ
 • Produkt můžete použít pro diagnostiku a harmonizaci čaker pro sebe samé i terapeuticky při práci s druhými, ať již v rodině, s dětmi a přáteli či při vlastní terapeutické aktivitě. Můžete je také šířit dále..
 • Je velmi snadné a příjemné: Diagnostikovaný člověk si ze sady intuitivně a bez přemýšlení vybere dva flakony v barvách, jež jej nejvíce přitahují.

PRVNÍ BARVA ve výběru ukazuje na pozitivní a silné stránky člověka. Ukazuje na smysl a záměr života a potencionální schopnosti, jež máme k dispozici pro vlastní evoluci.

Výběr DRUHÉ BARVY ukazuje na to, co potřebujeme do svého spektra doplnit. Poukazuje na naše energetické nevyrovnanosti, na naše základní těžkosti, predispozice k nemocem. Dává nám tak možnost tyto části zharmonizovat pro znovuzískání rovnováhy.

DUHOVÉ OLEJE se svou energií barev, esenciálních plejů a rostlin nabízí mimořádnou pomoc a podporu při obnově toku životní energie a jejímu harmonickému proudění. Tím tudíž oživují fyzické tělo, mysl i duši a my máme pocit přísunu blahodárné pozitivní energie.

DUHOVÉ OLEJE specificky působí na konkrétní energetická centra – čakry a v následku na tělesné orgány, jež s nimi souvisejí.

V konfekci nejdete soubor 7 voňavých flakonů v barvách čaker, s aplikátorem roll-on, čili s kuličkou. Obsah jednoho flakonu je12ml.

JAK POUŽÍVAT DUHOVÉ OLEJE:

 • ŘÍZENÁ VIZUALIZACE: je velmi rozšířenou relaxační technikou, jež harmonizujeme konkrétní čakru prostřednictvím vizualizace barvy, jež jí náleží. Dívat se na vybraný duhový olej tento proces urychlí a prohloubí.
 • CHROMOTERAPIE neboli TERAPIE BARVAMI: DUHOVÉ OLEJE jsou skvělým doplňkem postupů používaných při chromoterapii prováděné na profesionální úrovni.

  Působení barev na člověka může léčit tělo i duši.

 • MEDITACE: vybraný DUHOVÝ OLEJ umístíme před světelný zdroj a soustředíme se na sledování barevné rozptýlené aury kolem něj. Meditace se bude vyvíjet v různých úrovních daných barvou oleje, jenž jsme si vybrali.
 • VAPORIZACE neboli ROZPRAŠOVÁNÍ: pro harmonizaci aury a jednotlivých čaker můžeme DUHOVÝ OLEJ, jenž jsme vybrali pro danou situaci, nastříkat přímo do interiéru prostoru.
 • MASÁŽ RUKOU: DUHOVÝ OLEJ vybraný jako druhý může být použit pro masáž dlaní. Podpoří tak vyvážení jemnohmotných energií.
 • MASÁŽ ČAKER: na místa jednotlivých čaker aplikujeme vždy odpovídající DUHOVÝ OLEJ. Pro navýšení energie v dané čakře masírujeme ve směru odstředivém, tj. ze středu ven, pro ubrání a snížení energie masírujeme směrem z vnějšku do středu.

  Tuto techniku můžeme při terapii použít pro harmonizaci všech čaker nebo jen těch, jež identifikujeme jako v nerovnováze.

 • MASÁŽ AKUPUNKTURNÍCH BODŮ: DUHOVÉ OLEJE mohou být použity tak, aby vibrace jednotlivých barev působila na akupunkturní body.

PSYCHICKO-EMOCIONÁLNÍ PODPORA A ENERGETICKÁ FUNKČNOST PROCESU SAMOUZDRAVENÍ: všechny zde popsané postupy můžeme použít pro podporu v těžkých momentech způsobených fyzickým nebo psychicko-emocionálním problémem, protože DUHOVÉ OLEJE harmonizují plynutí toku životní energie.

DOPLNĚK MASÁŽE JAKÉHOKOLIV TYPU: zakončení masáže aplikací jednoho z DUHOVÝCH OLEJŮ činí ošetření kompletnějším a uspokojivějším.

KONCEPTY CHROMOTERAPIE
CHROMOTERAPIE je metodou, jež používá barvy pro získání rovnováhy těla a ducha potřebné pro udržení zdraví.

Všechny starověkké kultury znaly blahodárné účinky, jež přináší barvy na fyzickéi psychické úrovni.

Bílé světlo se rozštěpí do duhového spektra barev, jež přechází jedna do druhé.
Pro soulad s magickou symbolikou jich bylo identifikováno sedm: 7 dní v týdnu, 7 nocí, 7 planet, 7 čaker atd.

Barva je formou, v níž je člověk schopen vnímat konkrétní specifickou vibraci. Každá barva má svou konkrétní frekvenci.

Známe mnoho druhů barevných záření používaných pro působení na lidské tělo:
infračervené, ultrafialové, ultrazvukové, magnetoterapie, radioterapie apod.
Barva je formou aktivní energie na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní.

TEPLÉ BARVY: červená, oranžová, žlutá.
Stimulačný účinek, sympatický nervový systém.

STUDENÉ BARVY: modrá, indigo, fialová.
Utišující účinek, parasympatický nervový systém.

NEUTRÁLNÍ BARVA: zelená

ČERVENÁ:
Zvyšuje frekvenci dýchání a srdce, tlak krve; zvyšuje činnost nervů a žláz. Uvoľňuje stav bolesti. Je užitečná pri liečení otoků, opuchnutí, při lymfy stagnaci.

ORANŽOVÁ:
Stimuluje štítnou žlázu, uvoľňuje svalové kontrakce, nezvyšuje krevní tlak, ale stimuluje srdeční tep, funkci plic a aktivitu sleziny. Používá se jako antianorektikum.

ŽLTÁ:
Zvyšuje svalové napětí a reflexy. Stimuluje trávení. Aktivujte lymfatický systém, očistí játra, střeva, pokožku a krev.

ZELENÁ:
Podporuje vnitřní rovnováhu. Užitečná při nervovém vypětí – stres, nespavost, úzkost. Působí na trávící systém (střevní a trávicí poruchy). Má antibakteriální účinky.

MODRÁ:
Snižuje krevní tlak, rychlost dýchání a srdeční frekvenci.
Má uvolňovací a utišující účinky. Doporučuje se při problémech s krkem a ústy.
Všeobecně je vhodná při svědění a zarudnutí.

INDIGOVÁ:
Poruchy smyslových orgánů: oči, nos, uši. Zrychluje činnosť
štítné žlázy a stimuluje příštitná tělíska. Má anestetický efekt a čistí krv.

FIALOVÁ:
Snižuje srdeční frekvenci a podporuje činnosť mozku. Účinná proti neuralgiím a ischiasu, při ekzémech a psoriáze. Stimuluje slezinu a čistí krev.
Další informace najdete na www.inspiralashop.cz a pro Slovensko www.inspiralashop.sk

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka