Inspirála

logo

VŠE SE MĚNÍ, VŠE SE VYVÍJÍ...

Za párt ýdnů oslavíme rok plného otevření spolupráce s italskou ERBORISTERIA MAGENTINA, výrobcem kouzelných produktů pro blaho těla, duše i mysli Česku a na Slovensku. . Po pěti letech, kdy jsem z Itálie vozila produkty v kufrech a pouze na objednávku, jsme díky spolupráci s Radek Cink a Júlia Borčinová otevřeli pro pohodlí všech zamilovaných do olejů a dalších výrobků linií ELFI – ANDĚLÉ – VÍLY – ESEJCI skvěle fungující eshopy s expresními dodacími lhůtami a dalším servisem. Otevřeli jsme také možnost pro velkoobchodní spolupráce tak, aby produkty mohly dělat radost a přinášet blaho stále více lidem. . V příštích dnech chystáme uvedení nového velmi zajímavého produktu – sady sedmi DUHOVÝCH OLEJŮ pro diagnostiku a harmonizaci energetických center – čaker, více prozradíme již brzy ;-)

Postupně budou přibývat další skvělé výrobky, jako kosmetické řady z růže a arganového oleje s krémy i olejem pro obličej i vlasy..

Až při mých návštěvách sídla firmy a jejich výroby jsem pochopila, odkud plyne kouzlo těchto produktů.

Praktická aplikace základních energetických principů do všech procesů od výroby až do prodeje dělá z této firmy výrobce nové generace, či nové éry…

Velmi podobně si představuji vědomou výrobu i fungování…Pří­rodní školka pro děti zaměstnanců v budově firmy, vědomá výroba produktů s relaxační hudbou a s aplikovanými postupy účinků energie barev a slov při kontaktu s vodou, firemní wellness přímo v budově firmy s výhodným programem pro zaměstnance, samozřejmě s použitím linií kouzelných produktů vlastní výroby, specificky ELFI – ANDĚLÉ – VÍLY – ESEJCI, vědomé ekologické přístupy ke krajině.. .

Těším se na mou brzkou další návštěvu, kde zdokumentuji tyto vědomé přístupy i na další rozvíjení této spolupráce jak s výrobcem v Itálii, tak s mými spolupracovníky a třeba s Vámi v Česku a na Slovensku…

Jitka Třešňáková

www.inspiralashop.cz

www.inspiralashop.sk

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka