Inspirála

logo

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO HÝČKÁNÍ SEBE I DRUHÝCH ...

Již od zítřka skvělá příležitost pro všechny, jež milujete italské kouzelné voňavé rozmazlovací produkty linie VÍLY – ANDĚLÉ – ELFI a ESEJCI pro blaho těla i duše tak, jako my…

  • V rámci našeho nového InspiralaShopu.CZ i .SK jsme připravili milou AKCI 3+1 JIŽ TENTO STÁVAJÍCÍ TÝDEN!
Od zítřejšího pondělí do další neděle si tak můžete objednat tři produkty a čtvrtý dostanete od nás jako dárek. Využijte tuto možnost ve stávajícím týdnu a získejte tak např. kompletní řadu masážních olejů Andělé – Elfové – Esejci – Víly za vyjímečnou cenu. Tato akce bude na www.inspiralashop.cz nebo www.inspiralashop.sk jedinou pravidelně se opakující akcí, vždy první týden v měsíci.
  • A JAK AKCE BUDE FUNGOVAT PRAKTICKY?

Například: objednáte 3 ks Masážního oleje objemu 150 ml jakékoliv linie či v kombinací linií – čtvrtý olej stejného objemu bude pro Vás zdarma dle Vašeho výběru linie, který uvedete do poznámky ve formuláři objednávky.

Stejný způsob získání čtvrtého produktu zdarma platí i pro parfémy, sprchové gely, osvěžovače vzduchu a vonné tyčinky nebo i sady produktů.

TŘI STEJNÉ PRODUKTY I V RŮZNÝCH LINIÍCH = 3+1 ZDARMA DLE VAŠEHO VÝBĚRU LINIE

Skvělá možnost jak získat např. dárek pro sebe i své blízké ;-) <3 . Spolu s mými super rychlími a šikovnými spolupracovníky se na vás těšíme a zároveň přejeme všem, jež tyto něžné produkty používají, mnoho příjemných rozmazlovacích se zážitků či radosti z obdarování :-) <3 .

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Připravujeme semináře a vzdělávací kurzy..

Připravujeme semináře a vzdělávací kurzy..

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka