Inspirála

logo

MŮŽEME SE STÁT TĚMI, JIMIŽ VE SVÉM NITRU TOUŽÍME BÝTI...

 • DĚLAT TO, CO MILUJEME.
 • ŽÍT V HOJNOSTI VŠEHO, CO POTŘEBUJEME.
 • BÝT ZDRAVÍ.
 • MÍT RADOST.
 • Také máte pocit, že se v tomto čase vše mění?
Že nás události v našich životech tlačí ven ze závislostí všeho druhu? Jak z nepříjemných pocitů a situací ven? Jak se uvolnit ze svírajících emocí, strachů a nedůvěry v sebe, ve druhé či v život? Jak přivést do těla zdraví, do své duše harmonii a do své mysli důvěru a hojnost?

Nejdříve si povíme o tom, jak emocionální, psychické či fyzické – tělesné bloky vznikají a JAK SE VYTVÁŘÍ CHARAKTER A POSTOJE ČLOVĚKA

Základní nastavení, neboli matrice člověka, jež ovlivňuje osobní charakter, reakce a postoje k sobě, ke druhým a k situacím v životě i fyzické a psychické zdraví, se vytváří již v době prenatálního vývoje, čili v průběhu těhotenství.

Na nastavení matrice vyvíjejícího se dítěte působí postoje, emoce a prožitky těhotné ženy – budoucí matky a jejího nejbližšího okolí. Ukládají se zde jak přirozené zkušenosti, jako např. postoj vytvořen láskyplným přijetím těhotenství matkou či prožitkem přirozeného a pohodového porodu, tak negativní traumatické prožitky, jako nepřijetí těhotenství matkou, pokusy o potrat, stachy a stresy matky či těžký porod nebo císařský řez.

Z energetického hlediska se v takovém případě vytváří v energetickém systému člověka blok, jež se kládá z nezpracovaných zkušeností, které byly spojeny se silnými pocity. Tento blok se ukládá v zakončení kořenových nervů, jež se nachází podél páteře. Může se projevovat v rovině emocionální, psychické či fyzické nerovnováhy – poruchy, nedůvěry, pocitu nedostatečnosti, nemoci orgánů či jiných částí těla apod..

Jestliže byla zkušenost a s ní spojený strach velmi zlá, může se na úrovni vnitřních pocitů opakovat to samé stále dokola. Svým rozhodnutím, že nic takového nechce člověk již nikdy zažít, protože zkrátka nenašel způsob jak tuto zkušenost zpracovat, ji pouze zatlačí do podvědomí.
To je ovšem účinné pouze do té doby, dokud se v životě nevyskytne událost, která se předchozí zkušenosti podobá. V tu chvíli se výše popsaný blok opět aktivuje a člověk je náhle opětovně zaplaven všemi pocity, které zatlačil do svého podvědomí proto, aby je již nikdy nemusel pocítit. Aktuální událost, která se v jeho životě odehrála, pouze tyto dřívější nezpracované pocity aktivovala a ty nyní vstoupily do vědomí ještě daleko silněji než kdysi.
Dlouho vyčkávaly a hromadily se, nyní se chtějí vynořit na povrch, chtějí být vidět, chtějí být zpracovány a uvolněny. Přijetím těchto zpočátku negativních pocitů se mohou minulé zkušenosti harmonizovat a nakonec mohou být z lidského organizmu odstraněny.

Laskavým, příjemným a přitom silným a hluboce účinným prostředkem pro uvolnění existujících energetických bloků a jejich následků je metoda METAMORFNÍ TECHNIKA, jež při své aplikaci navrací krok po kroku kompletní systém organizmu člověka do jeho plného potenciálu fyzického zdraví i psychické a emocionální rovnováhy.

METODA PROMĚNY neboli METAMORFÓZA slouží uvolnění vnitřních bloků a proměnu negativních postojů.

Je to dostupná, jednoduchá a účinná podpora pro sebe samotné, pro členy rodiny, pro naše přátele i klienty…

JAK FUNGUJE A PŮSOBÍ METAMORFNÍ TECHNIKA?
MT je jednoduchá, příjemná a do hloubky působící metoda vhodná pro všechny členy rodiny, skvělá pro těhotné ženy, pro momenty náročných životních situací a změn. Se skvělým zpětným ohlasem ji používají terapeuté a maséři.
Metamorfika je čím dál více používána jako nástroj pro uvolnění bloků a jako prostředek cesty ke zdraví, hojnosti a k radosti.
MT uvolňuje bloky vzniklé z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice budoucí lidské bytosti. Tyto bloky nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví, sebedůvěru, vztah k sobě a k druhým a reakce na životní situace. Blokují a omezují náš přirozený stav bytí, osobní potenciál a kvalitu a kvantitu naší životní energie.
APLIKACE MT prostřednictvím jemné stimulace reflexních zón páteře na těle tyto bloky uvolňuje aktivujíc samoléčebnou schopnost organizmu. Následkem zlepšuje zdraví, postojem přísun vnitřní síly a energie, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Přenastavuje omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.
Působí na navrácení základní matrice lidské bytosti do jejího plného potenciálu vzniklé v průběhu prenatálního období na buněčné úrovni. Přináší energii a elán řešit životní situace a problémy.

MT je neinvazivní a jemný postup vhodný pro všechny věkové kategorie i stavy.

MOTÝLÍ TECHNIKU JE SNADNÉ SE NAUČIT
V České republice a na Slovensku se šířením této metody zabývá asociace Inspirala.
Metoda je velmi snadná. Pro její osvojení stačí absolvovat jednodenní základní kurz MT, jež poskytuje všechny potřebné teoretické a praktické znalosti pro aplikaci této metody sobě samým, blízkým v rodině či profesně terapeuticky.
Pro ty, jež tato metoda a její principy zaujmou, je připraveno další vzdělání v těchto tématech, teoretická poznání i praktické postupy v pokračovacích kurzech MT II., III., IV. A protože dalším záměrem je dát této metodě možnost se rozšířit všude tam, kde jsou lidé připraveni převzít své zdraví a životy do svých rukou, ať je to v jakékoliv části Česka a Slovenska, je také možné absolvovat profesionální přípravu pro instruktory MT.
Asociace Inspirala se stará také o podporu všech, kdo s touto metodou osobně či profesionálně pracují.

MT v našich zemích také úspěšně rozšiřuje nabídku služeb terapeutů a masérů, kteří stále více vnímají, že opravdová síla uzdravení je skrytá v jemnosti a v hloubce.
Někteří absolventi kurzů MT se díky velkým změnám po aplikacích metody sobě a svým blízkým rozhodli šířit tuto metodu a pomáhat tak také dalším lidem. Někteří si založili živnost a změnili práci, další provádějí MT jako dplňkovou činnost.

Metoda METAMORFNÍ TECHNIKA neboli MOTÝLÍ MASÁŽ oslavuje na podzim 2017 v Čechách, na Moravě a na Slovensku šest let svého šíření a působení.
Od konce r. 2011, kdy tato metoda přišla z Itálie do našich zemí, prošlo základním kurzem více než 2.000 lidí. Metamorfika proměňuje hluboce, účinně a zároveň něžně životy stále více a více lidí.
Zpětné ohlasy jsou plné úžasných zpráv o proměněných postojích a životech, o uzdraveních, o vnitřním přerodu…

.............­.............­........

METAMORFNÍ TECHNIKA A ZPĚTNÉ OHLASY:

Absolvovala jsem základní kurz Metamorfní techniky v Brně. Píšu Metamorfní s velkým „M“, a myslím právem. Mám s ní výborné, úžasné kouzelné zkušenosti. Moc ráda bych se dostala do oficiálního seznamu terapeutů MT v ČR (možná někdy později i někde dál.
MT má na mé klienty vliv už od prvního sezení, myslím tím pocítitelný účinek. U jedné klientky se hned po prvním sezení upravil vztah se synem (spravil se v podstatě problém, s kterým za mnou přišla). Další měla stav vyhoření a pocit špatného plynutí v životě, deprese atd., po prvním sezení byla jak sluníčko a hned chtěla za týden další "dávku“. U jedné pacientky se dostavila dokonce docela převratná změna v jejím postoji k sobě, snímž si nevěděla rady celý život. Také u jednoho muže nastala hned po první aplikaci velká změna. A to jsem si myslela, že to nezafunguje – pán podnikatel, stále bolesti páteře, astma. Ani tu aplikaci si moc nevychutnal, pořád se nemohl zklidnit, cítila jsem to reflexně i na sobě. Tak jsem si říkala, ten že asi nepřijde znovu. A on mi pak po 10 dnech volal, že je mu hrozně fajn a po dlouhé době ho nebolí záda! Pak přišel na celých aplikací a prošelvelkou proměnou jak zdravotně, tak v postoji k sobě i ke druhým lidem.
U každého klienta vidím velký posun již po první aplikaci – že bych měla nějaký turbo efekt ?
Já sama jsem si prošla od září minulého roku několika aplikacemi. První terapie mně ovšem dostaly až na dno a a asi po 3 aplikacích se vše začalo spravovat a já nyní vidím, jak mně MT posunula hodně dopředu.
Asi jsem měla v sobě hodně bloků. Takový negativní účinek v prvních fázích aplikace u svých pacientů nevidím, hned je obrat k lepšímu.
Už se moc těším na prohlubovací kurz MT 2 a moc si přeju, aby byl brzy opět v Brně a myslím, že nejsme sama.
A těším se opět na shledání na MT!
/Simona Kvačková, fyzioterapeut, celostní přístup, Brno/

Som vdacna za kurz MT, len na rychlo tolko, ze po piatej aplikacii MT sa mi zlepsil zrak tak, ze nepotrebujem okuliare na citanie, a je toho viac, tuzim tuto techniku sirit medzi ludi.
/Alena Barszczova/

Bola som na kurze Metamorfky v Bratislave. Keď mi organizátorka kurzu zavolala či idem,vôbec neviem prečo, ale bez slova som povedala, že prídem, aj keď to bolo po noci na plese… Keď si hovorila a hovorila, stále som si myslela, že si rozšírim vedomosti a použijem ich pre svojich klientov. A zrazu to prišlo: Bola som tam hlavne kvôli svojmu 13 ročnému synovi Jurajovi, ktorý mimochodom prepadol v škole – na 8.ročnom gymn. z 2 predmetov. Veľmi nás to s manželom trápilo a myslím, že to dosť zasiahlo aj Juraja. On je našim 4 tým dieťaťom. V tehotenstve pri kontrole hodnôt alfafetaprote­inových testov to vyšlo zle. Robili ich opakovane a znova zle… Mladý lekár mal obrovské ego a ja som to teda veľmi nezvládla a doma som plakala 4 dni. Podpísala som mu 6 reverzov a odfrčala som domov, vôbec neviem ako…Bola som rozhodnutá, že dieťa sa narodí. Bolo to krátko pred Vianocami, ktoré sú mojou srdcovkou. Nakoniec mi manžel dohovoril a povedal, že to budeme riešiť, keď sa stane, že na svet príde postihnuté dieta. Teraz som pocítila obrovské pochopenie a hlbokú vďačnosť, že môžem napraviť to čo som Jurajovi urobila…Pochopila som, že on si svoj boj už vyhral v mojom bruchu a všetko čo prichádza teraz je preňho prechádzka ružovým sadom. Urobila som mu skrátenú 1/2 hodinovú terapiu minulý týždeň, lebo mal pred sebou 2 zápasy v Prahe a chcela som zistiť ako to bude fungovať aj v škole. Juraj v Prahe exceloval a z 5 víťazných gólov dal 4. A v škole sa začal učiť a pani profesorka sa ho včera na Slovenčine pýtala, keď sa prihlásil na odpoveď, či má horúčku, lebo ešte nikdy neodpovedal tak dobre, dostal 2. Chcem ti poďakovať za tvoju jemnosť a zároveň obrovskú silu, ktorú odovzdávaš a za možnosť takto krásne riešiť zranenia, ktoré nám boli spôsobené a ktoré aj my spôsobujeme. Zatiaľ s láskou
/Júlia Borčinová, Bratislava/

Veliké díky za tu metamorfiku – je to fantastická věc!
Hned na začátku mě rozbolely obě chodidla, úplně jsem v nich cítila mravenčení a tlak. Pak skutečně nejdříve na pravé noze, hlavně po straně pod malíčkem až k patě – dost silná bolest ale jakoby uvnitř nohy, tak zvláštně – ani ne kost, ale jako svaly zevnitř, pak se to trochu zmírnilo a pak zase silná bolest, zase uvnitř nohy pod palcem, ten kloub a pak zase po celé straně až k patě., to trvalo asi těch 10 minut, pak se vše zklidnilo a cítila jsem jen jako chladný vánek na celém chodidle. A máš pravdu, i na kotníku jsem cítila bolest, jako kdyby mi za něj někdo tahal – jak kdyby za něj tahali při porodu. Pak se bolest přestěhovala do levé nohy, ale skutečně byla menší – a zase nejdříve uvnitř nohy, pak jen vánek. Na rukou to bylo jen jemné, pouze zápěstí mne pak rozbolelo, pravé. A hlava byla úplně OK – to jsem byla jakoby mimo sebe, takový příjemný stav, jako omámená. A po skončení jsem měla nádherný pocit uvolnění, radosti, pohody, ale byla jsem strašně unavená, hned jsem si šla lehnout a spala až do rána úplně tvrdě. A ještě důležitá věc – ráno hned po probuzení jsem najednou měla takový radostný pocit, že jsem na světě! Uvědomila jsem si jak je tady hezky, jaká je Země krásná a jak mi je dobře, – a tento pocit trvá. Píšu o tom proto, že je to u mne něco nového – já vlastně nikdy nebyla nějak ráda na světě, moc mě tady nic nebavilo – a najednou je to úplně jinak!
A ještě k tomu porodu – nechtělo se mi na svět, narodila jsem se císařským řezem a vím, že jsem sem fakt nechtěla, že jsem se bála – měla jsem ten pocit v sobě, ale po včerejšku se najednou cítím na Zemi v pohodě! Takže skutečně veliké díky!
A ještě jsem tě chtěla poprosit, zda by bylo možné udělat metamorfiku i synovi – vím, že by mu to ohromně prospělo! Ani jeho početí nebylo plánované a ani jsem ho nechtěla, žádné nadšení v době těhotenství jsem necítila, proto je v něm tolik smutku. Při narození také byly nějaké potíže, chvíli se dusil, takže i to na něj působí dodnes. A metamorfika by ho krásně uvolnila – vidím to sama na sobě! Je to skutečně fantastická metoda!
Měj se moc hezky, užij si pohodový víkend
/Zdenka, Praha/

.....

Miluji tuto metodu za vše, co mi ukazuje, učí a co mi otevírá, miluji tento něžný kontakt se světlem, s Prostorem Lásky v sobě a jeho plným potenciálem.
S pokorou, úctou a láskou
Jitka Třešňáková www.inspirala.cz

MT se můžete naučit prostřednictvím 1-denních kurzů v ČR a SR.

Nejbližší vypsané kurzy METAMORFNÍ TECHNIKY:

 • 25.11.2017 – základní kurz MT – BRATISLAVA, hotel Tatra
 • 26.11.2017 – prohlubovací kurz MT II. – BRATISLAVA, hotel Tatra
 • 02.12.2017 – základní kurz MT – PRAHA – Vyšehrad, IndigoKids
 • 03.12.2017 – prohlubovací kurz MT II. – PRAHA – Vyšehrad, IndigoKids

Zima / Jaro 2018

 • Kurz MT III. – VĚDOMÉ BYTÍ – pobytový kurz, Lánov v Krkonoších
 • Kurz MT IV. – VESMÍRNÉ PRINCIPY – pobytový kurz, Lánov v Krkonoších
 • PŘÍPRAVA LEKTORŮ MT – Příprava je složena ze čtyř 2,5 denních setkání, jimiž budu provázet nadále já a také Silvano Paolucci a Mgr.Petr Vladyka. Celá příprava bude probihat v energetických lázních v Krkonoších, kde budujeme centrum se zázemím.

Termíny všech setkání r. 2018 budou vypsány v průběhu listopadu 2017.

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE MT A KONZULTACE:

 • V BRATISLAVĚ dne 24.11. a 08.12.2017
 • V PRAZE dne 01.12.2017

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě