Inspirála

logo

17.-19.11.2017- INTUICE, SNY A SYMBOLY- Mgr.P.Vladyka, Praha

PRAKTICKÝ WORKSHOP/techniky/

Praktická intuice v pojetí moderní humanistické psychologie + odraz v šamanských přístupech
.
Naučte se pracovat se svými sny a symboly sami
.
Seminář je určen výhradně pro účastníky kteří absolvovali kurz „Procesy za Komunikací“ nebo „Učení a paměť pravou hemisférou“, popř. „Angličtina v rytmu“.
.
Intuice na nás stále „mluví“ moudrým hlasem, ale bohužel o tom moc nevíme nebo ji nikdo nerozumí, jazyk symbolů a podvědomí se ve školách a univerzitách neučí. Intuici do psychologie legitimně uvedl C.G.Jung jako základní lidskou schopnost a postavil ji do stejné roviny vedle myšlení, cítění a vnímání. Odpovídá zejména procesům pravé mozkové hemisféry a promlouvá k nám specifickým jazykem symbolů. Pojďme tuto schopnost rozvíjet a porozumět jejím obsahům.

Celý život a celou školní výuku se učíme rozvíjet levohemisferické, logické postupy. To, že pravá mozková hemisféra, označovaná jako intuitivní, má také svoji řeč, která k nám neustále promlouvá, nás ale nikdo neučil. Nemůžeme pak porozumět jejím obsahům – nepoužívá totiž „racionální“ řeč. Tento seminář je pro ty, kteří tuší že se vyplatí řídit se svým vnitřním hlasem, chtějí tuto svoji schopnost rozvíjet a více rozumět jejím obsahům. Každý máme schopnosti využívat intuici, často to možná děláme, jen o tom nevíme. Nebo ji ignorujeme, na což i často doplácíme.

Z neuvěřitelně obrovského množství informací a podnětů které periferně-nevědomě nasáváme, vědomě vyvoláme jen nepatrný zlomek, ale je to právě pravá hemisféra, která nám moudrost podvědomí neustále projevuje. Ovšem, svým „nelogickým“ symbolickým jazykem bez použití slov, ať už ve snech, v synchronicitách či v denních symbolech.
Po tomto kursu nebudete jasnovidní, ale vaše intuitivní cítění zesílí, jelikož si ukážeme, jak signály jsou téměř všude, budete si jich více všímat a lépe dekódovat. Hlavním záměrem semináře je naučit se vnímat „řeč pravé hemisféry“ a osvojit si techniky práce se symbolem aby jste si pak mohli sami jakékoli významy interpretovat.

.

Praktickým seminářem vás bude provázet terapeut a lektor

Mgr. PETR VLADYKA

v programu:

 • Energie symbolů
 • Signály a zdroje informací, typy
 • Jakým způsobem k nám promlouvá intuice+nevědomí,
 • Princip synchronicity, koincidence (zvláštní „shody okolností“)
 • Jazyk symbolů a jak převést jejich význam do „smysluplné“ formy
 • Určení vašeho nejsilnějšího smyslového kanálu vnímání intuit.informa­cí /test/
 • Záklaní pojmy šamanských přístupů a Modely závad na úrovni Duše
 • Co mylně pokládáme za intuici, intuice versus životní scénáře
 • Techniky práce se snovými symboly /oživení symbolů/
 • Praktické pomůcky a systém pro práci s intuicí
 • Psychospirituální krize, její znaky a co sní
 • Další techniky vyplavující informace
 • Jak dál sami

Forma: praktická cvičení,relaxa­ce/guided imagery+rozbor/in­terpretace,tes­ty,diskuse

sebou: vaši oblíbenou knížku, pro vás zajímavý kámen, přezůvky

Kdy: 17.- 19.11.2017

zač. v Pá v 10h do cca 20h, So 9–19.30h, Ne 9–13.30h

Kde: studio ARHA, Praha 6, V.P.Čkalova 26 (cca 4 min.od metra Dejvická)

(V prostorách studia se dá provizorně přespat ve vl.spacáku za popl.75Kč/os/noc, není tam však sprcha, pouze umývadlo v umývárně, lednice a čajová kuchyňka)

Cena: 2600 Kč /cena zahrnuje 23h semináře, desky+uč.materiály, nahrávku řízené imaginace, zápisník, káva, čaj/

.

Pro účast na kurzu prosím vyplňte přihlášku níže.

.

Seminář je pouze pro účastníky, kteří absolvovali kurz „Procesy za Komunikací“ nebo „Učení a paměť pravou hemisférou“, popř.jiný kurz s P.Vladykou.

.

Rezervace Vaší účasti na semináři je platná po obdržení zálohy ve výši 800Kč.

Účastníci z ČR prosím hraďte pouze zálohu a jen na příslušný účet v korunách, č.ú. dostanete obratem po odeslání přihlášky. Doplatek je v hotovosti na místě konání.

Případní účastníci ze SR hradí pouze zálohu €.30 na příslušný účet v eurech.

Při platbě zálohy uvádějte prosím heslo kurzu a jméno účastníka, viz informace obdržené po odeslání přihlášky. Jinak nelze vaši platbu identifikovat.

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po úhradě zálohy do té doby je vaše místo na semináři pouze registrováno a pokud se kapacita semináře naplní mezi vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen, proto prosíme o včasné zaregistrování.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

ČLENOVÉ INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO. Uplatní se při doplatku na místě. Číslo karty uveďte prosím do přihlášky.

Další organizační informace najdete v přiložené přihlášce a na www.inspirala.cz v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 944 482007
IT – 0039 338 2218605

informace mail: info@inspirala.cz

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY