Inspirála

logo

24.- 26.11. 2017- PROCESY ZA KOMUNIKACÍ, Praha, Mgr.P.Vladyka

Alchymie slova – síla slova a jeho nevědomé působení, jak obrátit proces komunikace tak, aby nám prospíval.

 • Jak se bránit energetickému vysávání a manipulaci
 • Jak vyjít ze scénářů v komunikaci i životě
 • Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolní svět
 • Procesy i jednoduché techniky, které věci v životě změní ..a něco ihned

O procesech ukrytých za komunikací, které slouží k manipulaci a odsávání energie, a o našich vlastních podvědomých „hrách“ se tolik nepíše. O velké moci podvědomí jnak existuje mnoho knih. Zde získáte zcela konkrétní postupy. Na rozdíl od „normálních“ komunikačních kurzů – zde procházíme jednotlivé skryté zákonitosti a dostáváte konkrétní techniky pro uvolnění a využití této energie. Dále odkrýváme ukryté podvědomé negativní vzorce pocházející z období dětství a dospívání, které vznikly na bázi komunikace, které nás stále blokují a o kterých většinou ani nevíme. Pak v dospělosti se díky těmto scénářům opakovaně dostáváme do situací které nechceme. (Věta typu: „Proč se mi tohle pořád děje?“ vždy indikuje blokující scénář). Další oblast kde se sami nevědomě programujeme je náš vnitřní rozhovor, ta nejdůležitější oblast komunikace – sami se sebou, neboť její obsahy či zlozvyky přímo určují jak se bude dále vyvíjet náš život. Uspořádáme-li náš vnitřní rozhovor /nemyslím tím „pozitivní myšlení“ ale hlubší a opravdovější podstatu/, změní se podstatně i náš život a situace kolem nás. V neposlední řadě se každého z nás dotýká komunikace s okolím, kde se nejedná o slova, ale o to, aby z nás ten druhý (a mohou to být i ti nejbližší) vysál energii po dobrém či po zlém, tedy je potřeba si osvojit obrany proti vysávání. Každé z těchto schémat na kursu podrobně odkrýváme a dostáváte propracované techniky, které toto vysávání od ostatních silným a elegantním způsobem znemožňuje. Pravidelným efektem těchto postupů je vždy zlepšení ve vztazích s lidmi, a to někdy i ihned. Poskytuje i velice reálný postup jak vyjít z bludných kruhů nejen v komunikaci ale i v životě.

Praktickým seminářem vás bude provázet terapeut a lektor

Mgr. PETR VLADYKA

v programu:

 • Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolí
 • Slovní indikátory /jak hned poznat nakolik to kdo myslí vážně a podvědomý postoj k věci/
 • Skryté postupy agresívního marketingu a jak se bránit
 • Nejčastější skryté komunikační hry a jak je nehrát
 • Životní scénáře a komunikace, odkrývání scénářového jednání
 • Test 5 nejčastějších miniscénářů, které hrajeme, a protijedy
 • Jak nezáměrně negativně programujeme děti i sebe
 • Obrana proti skryté i zjevné manipulaci
 • Energetické aspekty komunikace (jak z nás ostatní na bázi
 • komunikace skrytě vysávají energii a jak se tomu bránit
 • Elementární nejjednodušší energetické reakce
 • Techniky soustředění energie před náročným jednáním
 • Techniky snižování napětí, práce s kritikou, oceňování
 • Reflexe jako cesta k porozumění i účinná ochrana
 • Jak náš vnitřní rozhovor určuje vývoj událostí
 • Technika komunikační brýle top managerů
 • Dovednost odmítat a techniky říkání NE.
 • Prvky bioenergetiky – nabíjení se
 • Mentální rozhovor

.

Kdy: 24.- 26.11. 2017 (Pátek 16–21h, So 9–20h, Ne 9–18h)

.

Kde: studio ARHA, V.P.Čkalova 26, Praha 6 (4 min od metra Dejvická)

/v prostorách studia se dá provizorně přenocovat ve vl.spacáku, za popl., není však k dispozici koupelna, jen umývadlo v umývárně, WC, lednice, čaj.kuchyňka/

.

Cena: 2.500,– Kč / cena zahrnuje 25h kurzu, test na podvědomé vzorce/scénáře, desky, uč.materiály, pomůcky, káva, čaj/

Kurz není koncipován a vhodný pro děti a mládež do cca 20 let.

.

Rezervace účasti na semináři je platná po obdržení zálohy ve výši 800,– Kč Účastníci z ČR prosím hraďte POUZE ZÁLOHU a jen na příslušný účet v korunách, č.ú. dostanete obratem po odeslání přihlášky. Převeďte prosím do 8 dnů. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost. Doplatek je v hotovosti na místě konání.

.

Příp. účastníci ze SR hraďte prosím pouze zálohu, která činí €.30 na příslušný účet v eurech.

Při platbě zálohy vždy uvádějte prosím HESLO KURZU a JMÉNO účastníka, viz informace obdržené po odeslání přihlášky, jinak je vaše platba neidentifikova­telná.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

ČLENOVÉ INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO. Uplatní se při doplatku na místě.

Pro přihlášení prosím vyplňte přihlášku níže.

Pokud používáte internetový prohlížeč Google Chrome, je možné, že se Vám přihláškový formulář nezobrazí.V tom případě zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

Další organizační informace najdete v přiložené přihlášce a na www.inspirala.cz v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 944 482007
IT – 0039 338 2218605

informace mail: info@inspirala.cz

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY