Inspirála

logo

SILVANO PAOLUCCI OPĚT V ČESKU! Tentokrát s tématem OD EGA K DUŠI na pobytovém semináři v Energetických lázních v Krkonoších...

Realita je vnímána smysly a zpracovávána myslí přes filtr zkušeností, názorů, předsudků, preferencí a myšlenkových vzorců. Takže to, co běžně nazýváme realita je ve skutečnosti subjektivní intelektuální zpracování, osobní diapozitiv. Objektivní realita je před a za našim mentálním myšlenkovým zpracováním. Nevidíme věci takové, jaké opravdu jsou, vidíme je na základě toho, jací jsme my.

  • JAK ZVLÁDNOUT VLASTNÍ EGO A JEHO PROGRAMY, PŘEDIMENZOVANOU MYSL, TLAK SOUČASNÉ DOBY, STRACHY A STRES?
  • SILVANO PAOLUCCI ukazuje cestu a dává nástroje k uvolnění se z toho, co nás vnitřně brzdí na cestě k vnitřní pohodě, radosti i hojnosti a k nalezení toho, co hledáme celý život venku: respektu, přijetí, lásky, léčení, pozornosti, důvěry, opory a potenciálu.
  • Jak se k takovému pokladu v nás dostat?
  • Jak objevit milujícího přítele, důvěryhodného průvodce a nejlepšího léčitele v sobě samých?
  • Jak se uvolnit z područí našeho ega a mysli a probudit a jak slyšet vlastní intuici a vnitřní moudrost?
  • Odpovědi na tyto všechny otázky najdete v průběhu víkendového setkání OD EGA K DUŠI, Z MYSLI DO SRDCE se Silvanem, jež se koná ve dnech 04.- 06.08.2017 v Krko­noších. Součástí setkání je návštěva Ekofarmy a prvních Energetických lázní v Lánově, založených na vědomí léčivého potenciálu vody a tvořených dle posvátné geometrie a bio architektúry.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace