Inspirála

logo

OBROVSKÁ SÍLA NĚŽNOSTI A JEDNODUCHOSTI...

Nic není tvrdší než kámen a nic není poddajnější než voda. A stejně i tak poddajná voda vymílá tvrdý kámen.. Je to skvělá metafora pro základní energetický princip… čím jemnější, trpělivejší a nenápadnější, tím silnější, hlubší a trvalejší. Z tohoto principu vychází také METAMORFNÍ (motýlí) TECHNIKA, která je nesmírně jemná a něžná při svém provádění a její účinky působí v nejhlubších vrstvách člověka. Uvolňováním stresem a traumaty zablokované životní energie proměňuje stav jemnohmotných těl, v následku toho dochází ke změnám na buněčné úrovni a po té v celém emocionálním, psychickém a fyzickém nastavení. Člověk tak postupně mění své postoje a životní vzorce a navrací ke svému prvotnímu plnému potenciálu zdraví, životní síly, sebe-vědomí a přirozenému uplatnění svých talentů.

 • Nejbližší kurzy metody METAMORFNÍ TECHNIKA:
 • 02.- 04.08.2019 – RUSAVA, OnenessCentrum
 • 16.- 18.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně
 • 18.- 20.10.2019 – VYSOKÉ TATRY, Malý Smokovec, horská vila Zvonica
 • 25.- 27.10..2019 – MODRA – Harmonia u Bratislavy, Penzion Harmónia
 • 23.- 24.11.2019 – PRAHA – Acentrum
Prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III.- VĚDOMÉ BYTÍ:
 • 23.- 25.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně
Lektor kurzů: Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS METAMORFNÍ (MOTÝLÍ) TECHNIKA proměny