Inspirála

logo

VZORCE PRO ŽIVOT versus ŽIVOTNÍ BLOKY...

V době prenatálního vývoje se vytváří naše základní matrice, jež ovlivňuje osobní charakter a naše reakce a základní postoje k sobě, ke druhým a k situacím. Na nastavení matrice vyvíjejícího se dítěte působí postoje, emoce a prožitky těhotné ženy – budoucí matky a jejího nejbližšího okolí. Do matrice se ukládají jak přirozené zkušenosti, jako např. postoj vytvořen láskyplným přijetím těhotenství matkou či prožitkem přirozeného a pohodového porodu, tak negativní traumatické prožitky, jako nepřijetí těhotenství matkou, pokusy o potrat, starchy matky či těžký porod nebo cíařský řez. Z energetického hlediska se v takovém případě vytváří v lidském energetickém systému energetický blok, jež se kládá z nezpracovaných zkušeností, které byly spojeny se silnými pocity. Tento blok se ukládá v zakončení kořenových nervů, jež se nachází podél páteře a mohou se projevovat v rovině emocionální, psychické či fyzické nerovnováhy – poruchy, nedůvěry, nedostatečnosti, nemoci těla apod..

Jestliže byla zkušenost a s ní spojený strach velmi zlá, může se na úrovni vnitřních pocitů opakovat to samé stále dokola. Svým rozhodnutím, že nic takového nechce člověk již nikdy zažít, protože zkrátka nenašel způsob jak tuto zkušenost zpracovat, ji pouze zatlačí do podvědomí.

To je ovšem účinné pouze do té doby, dokud se v životě nevyskytne událost, která se předchozí zkušenosti podobá. V tu chvíli se výše popsaný blok opět aktivuje a člověk je náhle opětovně zaplaven všemi pocity, které zatlačil do svého podvědomí proto, aby je již nikdy nemusel pocítit. Aktuální událost, která se v jeho životě odehrála, pouze tyto dřívější nezpracované pocity aktivovala a ty nyní vstoupily do vědomí ještě daleko silněji než kdysi.

Dlouho vyčkávaly a hromadily se, nyní se chtějí vynořit na povrch, chtějí být vidět, chtějí být zpracovány, procítěny a přijaty. Přijetím těchto zpočátku negativních pocitů se mohou minulé zkušenosti harmonizovat a nakonec mohou být z lidského organizmu odstraněny.

Laskavým, příjemným a přitom silným a hluboce účinným prostředkem pro uvolnění existujících energetických bloků je metoda METAMORFNÍ TECHNIKA, jež při své aplikaci navrací krok po kroku organizmus člověka do jeho plného potenciálu.

MT je neinvazivní a jemný postup vhodný pro všechny věkové kategorie i stavy.

V České republice a na Slovensku se šířením této metody zabývá asociace Inspirala. Metoda je velmi snadná. Pro její osvojení stačí absolvovat základní kurz MT, jež poskytuje všechny potřebné teoretické a praktické znalosti pro aplikaci této metody sobě samým, blízkým v rodině či profesně terapeuticky. Pro ty, které tato metoda zaujme, je připraveno další vzdělání v těchto tématech, teoretická poznání i praktické postupy v pokračovacích kurzech MT II., III. a IV. Dalším záměrem je dát této metodě možnost se rozšířit všude tam, kde jsou lidé připraveni převzít své zdraví a životy do svých rukou, ať je to v jakékoliv části Česka a Slovenska. Od r. 2017 je tudíž připraven první ročník školy instruktorsků Metamorfní techniky.

Od r. 2011, kdy tato metoda přišla z Itálie do našich zemí, prošlo základním kurzem více než 2.000 lidí.

Zpětné ohlasy jsou plné užaslých změn v postojích i ve zdravotním stavu.

Miluji tuto metodu za vše, co vše mi ukázala, naučila a otevřela, miluji tento něžný kontakt se světlem, s Prostorem Lásky a jeho plným potenciálem.

Jitka Třešňáková

Nejbližší kurzy metody METAMORFNÍ TECHNIKA:

  • 15. a 16.07.2017 – zákl. kurz MT a prohl. kurz MT II. – PRAHA – Vyšehrad, IndigoKids
  • 22. a 23.07.2017 – zákl. kurz MT a prohl. kurz MT II. – LUHAČOVICE, hotel Aamantino
  • 25. – 27.08.2017 – prohlubovací kurz MT III. – PRAHA – Vyšehrad, IndigoKids
  • 12.- 15.10.2017 – prohlubovací kurz MT IV. – MODRA u Bratislavy – penzion Harmonia

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě