Inspirála

logo

Italská aroma-terapeutická linie „ANDĚLÉ - VÍLY - ELFI - ESEJCI“ je řadou, jejíž esence S NÁMI KOMUNIKUJÍ...

Produkty jsou vyráběny v turínské fabrice vědomými přístupy tak, že nesou v sobě komunikaci tomu, kdo je používá:

  • ELFI – VITALITA A SEBEDŮVERA – podporují personalitu a vitalitu, schopnost projevit sebe a své talenty, vnímat sebe, dovolit si být těmi, kdo jsme, přijmout a strávit situace i lidi
  • ANDĚLÉ – VNITŘNÍ KLID – podporují uvolnění mysli a duchovní aspekty v nás, skvělí pro děti e pro stresované lidi
  • ESEJCI – BLAHOBYT – podporují tělesnou a duševní sílu a propojení mezi zemí, hmotou a naši duchovní podstatou, uvolňují svalové napětí
  • VÍLY – ŽENSKÝ ASPEKT – podporují láskyplnost a přijetí ženství, otevírají srdce, vytváŕí smyslné pocity a atmosféru, harmonizují ženské orgány a hormony
  • Každý výrobek má na svém obalu frázi spojenou s pocitem či charakteristikou, které zprostředkovává a dodává. Taktéž obdarované osobě přináší zprávu se sdělením. Ti, kdo tuto „živou“ kosmetiku a vůně používají, vnímají opravdové potěšení z péče o sebe. Toto je součástí kouzla, jež řada Andělé, Esejci, Víly a Elfové má a nese.
Občas připravujeme pro šíření těchto bezva produktů bezva akce na našem www.inspiralashop.cz … TENTO TÝDEN JE ZDE NOVÁ AKCE: – 15% méně z ceny všech produktů a – 28% méně u sady jednotlivých linií (tělový olej, parfém a tělový mycí gel a šampon) … DO NEDĚLE 28.05.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace