Inspirála

logo

OTEVŘÍT SVŮJ POKLAD aneb JEMNÝ DOTYK MOCNÉ TRANSFORMAČNÍ SÍLY

Největší síla je v jednoduchosti a v jemnosti… V tomto čase vše prochází velmi intenzivním očistou, která tlačí na vnitřní i vnější změny na mnoha úrovních a slouží k uvolnění všeho, co není spojeno s tou nejhlubší přirozeností a s naší podstatou. Můžeme zaznamenávat různé vnější i vnitřní „tlaky“ v podobě silných emocionálních či psychických stavů, zdravotních komplikací, v událostech ve vztazích, v pracovních záležitostech a v ekonomickém zabezpečení. Všechny tyto „pohyby“ se nedějí náhodou. Slouží k uvolnění toho, co nám nedělá dobře, čili různých přesvědčení, postojů, mentálních schémat a emocionálních a psychických traumat tak, abychom začali žít ve větším souladu se sebou samými přebírajíc zodpovědnost za sebe a své životy.

Po období minulých let, které sloužilo k bádání, poznávání a pochopení je nyní opravdu čas konat.

Účinné způsoby postupné a přirozené proměny prostřednictvím uvolnění energetických bloků, které mohou omezovat člověka na emocionální, psychické či fyzické úrovni a následné „navrácení“ do jeho přirozeného způsobu bytí prostřednictvím aplikace jsou v těchto momentech obzvlášť cenné.

Jedním z nich je Metamorfní technika, jež hluboce, přirozeně a silně podporuje náš pohyb směrem vpřed a usnadňuje uvolnění a opuštění starých schémat.

MT působí na principu uvolnění vitální energie toho, komu je aplikována. Uvolněná vitální energie aktivuje automatický sebeléčebný proces, který je koncentrován na tu úroveň či část bytosti, která jej v daný okamžik nejvíce potřebuje. MT má tudíž nepředstavitelně silný transformační tvořivý potenciál, i když je pro nás většinou nezvykle jemná a její proces je pro mnohé našimi používanými smysli nevnímatelný.

Je jemným a přitom pevným mostem mezi starým paradigmatem „nevědomé ovládané loutky“ a probouzející se realitou „vědomého tvůrce vlastního života“.

METAMORFNÍ TECHNIKA neboli MOTÝLÍ MASÁŽ jako prostředek jemné a zároveň hluboké osobní proměny prostřednictvím uvolnění bloků

MT je jednoduchá, příjemná a do hloubky působící metoda vhodná pro všechny členy v rodině, těhotné ženy, pro momenty náročných životních situací a změn. Se skvělým zpětným ohlasem ji používají terapeuté a maséři.

MT uvolňuje bloky vzniklé z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice budoucí lidské bytosti. Tyto bloky nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví, sebedůvěru, vztah k sobě a k druhým a reakce na životní situace. Blokují a omezují náš přirozený stav bytí, osobní potenciál a kvalitu a kvantitu naší životní energie.

APLIKACE MT prostřednictvím jemné stimulace reflexních zón páteře na těle tyto bloky uvolňuje aktivujíc samoléčebnou schopnost organizmu. Následkem zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly a energie, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Přenastavuje omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

Působí na navrácení základní matrice lidské bytosti do jejího plného potenciálu vzniklé v průběhu prenatálního období na buněčné úrovni. Přináší energii a elán řešit životní situace a problémy.

Kde a jak se můžete v České a Slovenské republice Metamorfní techniku naučit?

Mezinárodní asociace Inspirála podporuje a šiří tuto jedinečnou metodu v České republice a na Slovensku prostřednictvím přednášek a kurzů. Zakladatelka asociace Inspirala Jitka Třešňáková je zároveň lektorkou kurzů Metamorfní techniky, kterou se naučila v Itálii.

Vzdělání v této oblasti:

  • Základní kurz MT I. – účastníkům jsou předány teoretické a praktické základy pro aplikaci MT, příklady z praxe. Po ukončení kurzu jsou absolventi připraveni MT aplikovat v praktickém životě.
  • Prohlubovací kurz MT II. – UVĚDOMĚNÍ – Co se děje v prenatálu?

Vliv prenatálního vývoje na zdraví a charakter, postoje a životní vzorce člověka, praktické příklady.

Co ovlivňuje formování základní struktury člověka

Další možnosti uvolnění bloků

  • Prohlubovací kurz MT III. – VĚDOMÉ BYTÍ
  • Kurz MT IV. – VESMÍRNÉ PRINCIPY ŽIVOTA NA ZEMI
  • Instruktorský výcvik

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě