Inspirála

logo

EMOCE A PSYCHIKA TĚHOTNÉ ŽENY A JEJÍHO OKOLÍ OVLIVŇUJE CHARAKTER VYVÍJEJÍCÍHO SE DÍTĚTE

„Dříve, než přijde dítě na svět, měla bys meditovat, jak jen nejhlouběji dokážeš. Když je dítě v tvém lůně, vše co děláš, se bude neustále přenášet na něj. Když se zlobíš, vytvoří zlost v tvém břiše napětí, které dítě okamžitě pocítí. Když jsi smutná, rozlije se tvým břichem pocit smutku a dítě se bude cítit neradostně a deprimovaně. Tvé dítě je na tobě zcela závislé. Každá z tvých nálad je zároveň náladou tvého dítěte. Stále ještě neumí být nezávislé. Tvoje rozpoložení je i jeho rozpoložením. Takže dost již bylo bojů a hněvu. Během následujících sedmi měsíců musíš být tedy nadmíru ostražitá. Tvoje dítě je důležitější než všechno ostatní. Když tě někdo urazí, akceptuj to, ale nehněvej se. Pověz mu:,Jsem těhotná a dítě je pro mne v tuto chvíli důležitější než se s tebou rozčilovat. Je to stav přechodný a za pár týdnů již nebudu vědět, kdo mě urazil a co jsem udělala. Ale dítě bude na tomto světě možná dalších sedmdesát nebo osmdesát let. Je to životní projekt."

"Až se dítě narodí, pak se můžeš hněvat, ale nikoliv teď. To nazývám empatickým porozuměním. Již žádný smutek, žádná zloba, žádná nenávist, ani hádky s partnerem. Oba se musí přizpůsobit dítěti, protože dítě má vždy přednost.

Místo toho oslavuj v této době své těšení se: tanči, zpívej, poslouchej hudbu, medituj, miluj. Buď velice mírná a nic nedělej ve shonu a chvatu. Nedělej nic pod tlakem a napětím. Pohybuj se pomalu, zpomal své tempo. Přijde zázračný host – a ty se připravuješ na jeho uvítání. Toto je ten nejlepší, comůžeš spolu se svým okolím pro Tvé vyvíjející se dítě udělat ještě před tím, než se narodí. A když už si jednou zvykneš na tento radostný způsob bytí, zůstaň v něm.. prospěje to nejen dítěti." (Osho)

Uvolněním bloků vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice budoucí lidské bytosti, se zabývá METAMORFNÍ TECHNIKA.

MT je hluboká a zároveň jednoduchá a příjemná metoda s trvalými účinky. Vytvořené bloky nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví, sebedůvěru, reakce na životní situace a vůči druhým lidem a blokují a omezují náš přirozený stav bytí, osobní potenciál a kvalitu a kvantitu naší životní energie. Uvolnění bloků zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly, radosti a psychické a emozionální vyrovnanosti. Mění omezující duševní vzorce, postoje a chování a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost. MT se může naučit kdokoliv a může být aplikována komukoliv, nemá vedlejší účinky.

Metoda MT umožňuje:

•Jednoduše uvolnit citové, duševní a emociální bloky a stresy pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vašich schopností a tvořivosti.

•Využít vlastního potenciálu a podpořit vlastní životní energii v její (samo)léčitelské aktivitě.

•Najít odvahu, sebe-důvěru a sebe-lásku pro to být sebe-vědomou jedinečnou bytostí.

Aplikace MT:

•Přeměňuje životní vzorce.

•Navrací stav člověka do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností.

•Podporuje vyladění vztahu k sobě (sebepřijetí, sebedůvěru, sebehodnotu…), vztahů s druhými (partner, děti, rodina, pracovní vztahy), vyjasnění životních situací (vztahových, pracovních).

•Harmonizuje psychické, emociální a fyzické zdraví.

V první polovině roku 2017 se můžete těšit na všechny stupně kurzů MT v Čechách i na Slovensku. Informace o připravovaných kurzech najdete v rubrice SEMINÁŘE A KURY"

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Silvano Paolucci a Jitka na přednášce Kvantová fyzika amerických indiánů – VŠE JE PROPOJENO na veletrhu ESOTERIKA v Praze (foto poskytla spol. Felicius)

Silvano Paolucci a Jitka na přednášce Kvantová fyzika amerických indiánů – VŠE JE PROPOJENO na veletrhu ESOTERIKA v Praze (foto poskytla spol. Felicius)

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě