Inspirála

logo

VODA JAKO LÉK? .. PRÝ HLAVNĚ V LEDNU...

Udává se, že již po několik tisíciletí každý leden v určitém čase voda ze všech zdrojů mění svoje vlastnosti. Podle vědců se mění i její elektromagnetické záření, které zaznamenávají měřící přístroje. Pokud tuto vodu izolujeme od vnější informace, tak si zachová výjimečné vlastnosti velmi dlouho. Je oficiálně zaznamenané, že voda načerpaná z pramene 19.ledna do oběda, stála ve vědecké laboratoři při pokojové teplotě a ve světle čtyři roky a nezměnila barvu, chuť a zápach. Přitom obyčejná voda, která stála hned vedle ve stejných podmínkách, se stala nepoužitelná k pití už po dvou měsících.

.Zajímavý objev uskutečnili fyzici z Ústavu ekologie člověka a hygieny životného prostředí Sysina Ruské akademie věd. Po dobu určitých dní v lednu vědci každý den analyzovali vodu načerpanou z vodovodu a zjistili, že po dobu známých lednových dní 18. – 19.ledna se voda odlišovala vysokou úrovní energie.
„Především bylo třeba stanovit fáze přechodu vody do neobvyklého stavu, proto jsme jí začali sledovat už 15.ledna. Načerpali jsme vodu z vodovodu a změřili jsme množství iontů radikálů. 17.ledna počet iontů radikálů začal stoupat, současně se voda stala měkčí, vzrostla její hodnota pH, a tím byla voda méně kyselá. Vrchol dosáhla voda 18.ledna večer, když vzhledem k velkému množství iontů radikálů byla její elektrická vodivost jako u uměle nasycené vodě elektrony. Přitom hodnota pH vody byla neutrální,“ hovoří vedoucí výzkumu, kandidát technických věd Anatolij Stechin.
Dlouhodobé pozorování kosmického záření odborníky v jaderné fyzice ukázalo, že každý rok 18. – 19.ledna proudí na Zem intenzívní neutronový tok a intenzita neutronového záření na naší planetě se v tomto čase zvyšuje 100 – 200krát. Podle vědců, intenzívní neutronový tok má sterilizační efekt.

"Studovali jsme i stupeň struktury vody, k tomu jsme museli zamrazit několik vzorků vody z vodovodu i z přírodního pramene. Zjistili jsme, že i voda z vodovodu, která má daleko k ideálnímu, tak v zmraženému stavu pod mikroskopem byla krásně harmonická. Křivka elektromagnetické aktivity se začala snižovat 19. a 20.ledna měla už obvyklé hodnoty.

„Předpokládáme, že příčinou prudkého nárůstu elektromagnetické aktivity vody po dobu 18. – 19.ledna je velké nahromadění iontů radikálů v zemské litosféře. Konec konců, vždyť je to skutečný rezervoár elektronů a většina jich odevzdává vodě.“

Profesor biologické fakulty Moskevské státní univerzity, doktor věd Vladimír Voevikov hovoří: „O skutečnosti, že vodu ovlivňují všechny druhy magnetických a neutronových bouřek není žádných pochyb. Mimochodem, vědci dokázali, že na vlastnosti vody má značný vliv i zatmění Slunce bez ohledu na stupeň zatmění v té, anebo v jiné části Země. Co se týče 18. až 19.ledna možná probíhá ve skutečnosti restrukturalizace meziplanetárních magnetických polí, ale to je zatím cílem výzkumů. Unikátní výzkum uskutečněný Moskevským institutem ukázal, že frekvenční spektrum vody načerpané 18. – 19.ledna je shodné s frekvenčním spektrem ideálně zdravého člověka. Ukázalo se, že tato voda obsahuje osobitý informační program v podobě uspořádaných zdravých frekvencí lidského organismu.“

Naši předkové poznali unikátní vlastnosti vody ve dnech 18. – 19.ledna, a proto se v tyto dny zásobili vodou a pokud byla možnost, věnovali čas na relaxaci spojenou s přírodou a vodou.

Zatím marně hledám hlubší informace na zahraničních webech, tudíž pokud někdo máte informaci od zdroje, prosim o jeji sdileni


Vložit nový příspěvek

Kód

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..