Inspirála

logo

JAKÝ BYL ROK 2016 A CO BUDE PODPOROVAT ROK 2017?

Čísla letopočtu vytvářejí vibrace a tyto vibrace mají pro každý rok svůj specifický význam. Vibrace procházejí devítiletými cykli, každý rok se mění od čísla 1 do 9 a jakmile je jeden devítiletý cyklus ukončen, začne nový devítiletý cyklus na vyšší úrovni. V roce 2016, jenž má vibraci čísla 9 (2+1+6) jsme měli příležitost převzít zodpovědnost sami za sebe, za nějaký aspekt svého života, který jsme si vždycky přáli pozměnit. Stejně tak ale tento rok přinesl touhy po poznání, po hlubším pochopení sebe samých, po nahlédnutí do svého nitra. Lidé jsou nuceni a tlačeni znovu si uspořádat své skutečné priority, znovu si sestavit své žebříčky hodnost, byl to rok podněcování nových myšlenek, které se následně budou rozvíjet a růst v roce 2017 (roční vibrace 1 – začátky).

Rok 2016 byl více zaměřen na osobní a duchovní růst a rozvoj, a i když tato devítková roční vibrace patří k těm nejobtížnějším, dává lidem příležitost něčemu novému se naučit, něco pochopit, vydat se po nových cestách a rozvinout více svůj potenciál a být blíže k pochopení smyslu vlastního života.

Rok 2017 tedy bude rokem nových začátků. Je vhodné v něm začít něco nového, vytvořit bázi pro novou strukturu. Je to nejdůležitější rok celého cyklu, Další roky v podstatě jen vyprávějí příběh, který v něm začal.

Podle čínského horoskopu je rok 2017 ve znamení rudého ohnivého kohouta a jeho předností, čímž je jeho všeobecné nadšení pro věc, vytrvalost a sebekontrola. Vztahy mezi lidmi budou ve znamení velké upřímnosti. Budeme více projevovat naší vášeň, zejména pokud jde o práci, kde nebudeme váhat s vyhrnutím rukávů za účelem dosažení svých cílů. „Vždy budou vyšší, nové a nové“, to je motto kohouta a bude inspirovat každého z nás v jakékoliv oblasti. Statečnější než obvykle, neporazí nás obtíže, ani protivenství. Nicméně, bude velmi smysluplné zaměřit se na udržení flexibility našeho ducha, protože pod vlivem tohoto krále dvora, který je velmi konzervativní, riskujeme, že budeme neflexibilní a odmítaví měnit nápady pro životní strategie, i přesto, že mohou být nepřiměřené. Pokud jde o lásku, má tento rok nakročeno na intenzivní prožitky plné vášně.

Tak vám tedy ze srdce přejeme vše pro vás nej nej nejlepší v každém dni tohoto přicházejícího ro­ku….

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..