Inspirála

logo

VĚDOMÉ CESTOVÁNÍ A SLADKÁ NÁRUČ TOSKÁNSKA

Letní relaxační a poznávací cesta pro ženy mezi něžnými toskánskými kopci s oslavou úplňku a letního slunovratu

  • „Dívám se kolem sebe … vnímám hlas vesmírné bohyně, která ke mne promlouvá … zavírám oči a nechávám se kolébat obrazy a pocity, které ve mne zůstaly … obloha je vybarvená hlubokou modrou, slunce prohřívá mou kůži, jemný vítr pohybuje obilím tak, že mám dojem, že se dívám na vlny pozlaceného moře. Červené vlčí máky, bílé kopretiny, něžně zakulacené zelené kopce plné vinic a vysokých ciprišů.. Všechny póry mé kůže mohou konečně dýchat … život … díky.“

Dovolená, na kterou se nikdy nezapomene. Existence a její synchronicity pro ni vybraly kouzelný okamžik v magickém místě …

Toskánské kopce hluboce a jediněčně podporují téma cyklické povahy života, bohyně, která je vyjádřena v přírodě v celé své kráse.

Po celý týden nás bude provázet úplněk, ženský astro aspekt spojený s naší cykličností, s naší intuitivní a kreativní součástí.

A aby toho nebylo málo, spojíme se zároveň s energií letního slunovratu, s momentum v roce, kdy Světlo je pánem situace, které vyjasňuje a dává sílu našim záměrům. Přijmeme tyto dvě události jako velkou vyživující příležitost podpory a posílení na cestě ke znovuobjevení antického zdroje krásy a starodávné moudrosti o cykličnosti, která se projevuje ve všech svých formách jak uvnitř v nás, tak vně nás.

Prostřednictvím úplného otevření se vnímání sebe samých, budeme objevovat kouzlo míst plných energie, které nám dovolí integraci naší části mužské a ženské. Najdeme svůj radostný, lehký a praktický střed.

Zkušenost ze spolužití prostřednictvím spolupráce, sdílení a uvolňování každé emoce vytváří hlubší spojení se sebou samými a pocit take pocit sounáležitosti, který přináší vnitřní mír, klid a bezpečnost ..

Objevíme v sobě vlastnosti, které nás vedou k nalezení božské součásti v nás.

Právě nyní od 18. do 25.06.2016 mohou ženy prožít jedinečný pobyt v náruči toskánských kopců, kde se objevujíc Toskánsko otevřou přijetí své ženské energie, její láskyplné síly, intuici a svému propojení se s přírodou a jejími živly…

Pojďte prožít spolu s námi jedinečný pobyt v náruči toskánských kopců, kde v bezpečném a něžném prostředí budete mít prostor pro zastavení se, objevení a projevení lásky a respektu k sobě samé, své vlastní krásy a svého potenciálu. Necháte odejít již nepotřebné a zatěžující a vyladíte své nitro na prožívání láskyplnosti, která je základní esencí ženy a přináší vnitřní soulad, vyživení a radost ženě samotné a v následku jejímu partnerovi, rodině a všem a všemu, co ženu obklopuje.

Je k dispozici pár posledních míst. Nechejte se vést intuicí a rozum použijte pro uskutečnění záměru.

O VĚDOMÉM CESTOVÁNÍ…

Cestování nás vyvádí ven z rutiny, mizí zajeté vzorce chování a zábrany, které jsou aktivní v každodenním životě. V rutině není snadné měnit úhly pohledů i chování, poněvač má tendenci držet nás v naučeném a jistém.

Při cestování se stáváme otevření přirozené nepředvídatelnosti existence. A jsou to právě takovéto situace "mimo kontrolu“, kdy se přirozeně aktivuje naše pravá, hluboká podstata. A právě tady můžeme najít klíče k otevření dveří našeho vnitřního vesmíru, místa, kde uchováváme všechny naše nejlepší nástroje tvoření, přizpůsobivosti a regenerace; naše osobní síla.

Změna a proměna jsou vždy následkem potřeby vnitřního posunu v nás. Ale jak se to stane? Pokud cítíme potřebu změnit se či v sobě a ve svém životě proměnit určité postoje a způsoby, fyzická cesta s přemístěním se jinam je velmi užitečným a smysluplným prostředkem. Cestování v nás otevírá ten inovativní prostor, který v každodenním životě často raději přehlížíme, protože je pro naše často falešné jistoty nepohodlný a vytváří nám strach ze změny a z neznámého, neboť nezapadá do naší rutiny.

„VĚDOMÉ CESTOVÁNÍ“ spojuje poznávání krásných míst specifických svou energií a historií spolu s realizací praktických kroků uvnitř v sobě, vždy v souladu a v interakci mezi sebou. Citlivě tudíž propojujeme charakter energie daného místa a konkrétním záměrem v osobním posunu.

Asociace Inspirála připravuje v rámci aktivity „VĚDOMÉ CESTOVÁNÍ“ (sebe)poznávací cesty do Itálie.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články