Inspirála

logo

..JSEM ČARODĚJKOU..

Není důležité, kdo jsem. Není důležité, jak se jmenuji. Mé současné jméno, které mám teď, patří jen mé osobnosti. Můžete mi říkat Čarodějka. Protože je to má přirozenost. Od prvního výkřiku, od prvního nadechnutí života, od prvního kopnutí, které jsem dala světu. Jsem jedna z těch žen, které mají oheň v duši, jedna z těch žen, které mají zrak a sluch kočky, jsem jednou z těch žen, které mluví se stromy, s květinami v květináčích svého domova, se zvířaty; jsem jedna z těch žen, které mají mozek Hypatie, Artemisie, Madam Curie. Jsem tou ženou, která sbírá moudro z vesmírné knihovny.
A jsem krásná! Mám krásu Světla, mám krásu Harmonie, mám krásu rozbouřeného moře, mám krásu tygřice, mám krásu slunečnice, levandule a take krásu travního plevele. Znám a mám krásu lásky, kterou zatím zná málo lidí .. Lásky, která je zatím pro mnohé nepochopitelná. Která příjmá druhé takoví, jací jsou, nehodnotí a nedává si podmínky. Která dává prostor. Která dává nekonečnou svobodu. Proto jsem Čarodějkou.

Jsem Čarodějkou, protože jsem jiná, jsem jedinečná, jsem sama sebou, jsem mimo módu, jsem mimo konvence, jsem ne-normální … Protože jsem to já…

Jsem Čarodějkou, protože jsem hrdá na to, že jsem zvířetem-ženou-vlčicí-cikánkou-bohyní-umělcem a inženýrem stavitelem mého života.

Jsem Čarodějkou, protože umím používat hlavu a její vnitřní součásti; protože vždy říkám, co si myslím, protože se ve spojení s moudrostí nebojím používat nebezpečná, nepohodlná, silná a mocná slova. Protože nemám strach. Protože miluji. A to je vše, co dělám.

Jsem Čarodějkou, protože nejsem pohodlná Svaté Inkvizici těchto podivných tisíciletí, těmto stále středověkým soudům a těm, kteří se prostřednictvím svých apatických úsudků snaží zachránit od uzření toho, co mají uvnitř. A tak upřednostňují házet špínu ve svém okolí.

Jsem vesmírnou Čarodějkou, protože se nebojím lásky. Jsem Čarodějkou spojenou s Božskými principy. Já Jsem. A tak to je …

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články