Inspirála

logo

JAK MŮŽEME OTEVŘÍT SVŮJ POTENCIÁL PROSTŘEDNICTVÍM VLNOVÉHO POHYBU TĚLA

Energie plyne ve vlnách a jestliže je člověk na vlně, tak je v harmonii se sebou samým a s celým světem, kde se vše pohybuje na základě zákonů vlny. Hlavní předpoklad je, aby naše tělo bylo v souladu s vlnou a tím jsme v souladu s celým vesmírem. Před několika měsíci jsme se seznámila s ruským lektorem, terapeutem a vědcem Nikolajem Kurdjašovem, mj. autorem „Systému celistvého vlnového pohybu“, říká Jitka Třešňáková… Zůčastnila jsem se jednoho z jeho kurzů a velmi mne tato možná vědomá práce s vlastním energetickým vyladěním své „vlny“ přes pohyb těla zaujala a tak se chystám na další setkání s Nikolajem nyní, při jeho pobytu v Bratislavě ve dnech 04.- 06.03.2016.
Vlnové pohyby jsou postaveny na základě Systému celistvého vlnového pohybu (Holistic Motion Movement), jehož autorem je Nikolaj Kudrjašov. „Uvědom si své tělo a zákony, které ho mění a poznáš celý svět“, říká Nikolaj.

Na setkání nám Nikolaj předával své poznání a cvičení s rozlišením mužského a ženského principu pohybu těla a jejich aktivací v sobě. S radostí jsem tato cvičení uvítala, neboť skvěle zapadala do mého procesu harmonizace a propojení těchto dvou energií v sobě a měla okamžitý efekt.

Učili jsme se principy tělesné vlny tak, abychom je využívat v každodenním životě s maximální efektivností a s minimálním úsilím.

Podstatou vlnových technik je uvědomit si sebe sama, své tělo, jakoby vejít do sebe.

Podle filozofie Systému celistvého vlnového pohybu, hlavním cílem je naučit se používat své tělo jako nástroj pro 3 primárně účely:

 • sebeléčení
 • efektivní komunikaci (body language / řeč těla); mužská / ženská motorika těla
 • práci s penězi a hojností (pokud si uvědomujeme, že peníze jsou také jen energie, se kterou se dá pracovat)

  Nikolajovo učení je postaveno na základech fungování dávné civilizace Hyperborea.

  Pokud vás stejně jako mne přitahuje toto poznání a možnost harmonizace a sladění sebe se sebou a tím se vším,co nás obklopuje, přijdejte se a přijděte v pátek 04.03.2016 do hotelu Tatra na Nikolajovu přednášku a 05. – 06.03.2016 na jeho kurz.

Budu se těšit, Jitka…

............

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Časový plán

Piatok 4. marec

18.00–20.00 teoretická prednáška, vstup 20€ (účastníci kurzu majú prednášku zdarma)

Sobota 5. marec

10.00–13.00 teória a očakávania účastníkov

13.00–14.00 obed

14.00–17.00 vlnové pohyby a teória

Nedeľa 6. marec

10.00–13.00 vlnové pohyby a teória

13.00–14.00 obed

14.00–17.00 vlnové pohyby a teória

Príspevok kurz: €199,– , členové as. Inspirála sleva 5% (€.10,00)

Piatková prednáška, príspevok = 20€

V prípade, že sa chcete zúčastniť len na piatkovej teoretickej prednáške je príspevok 20€. Účastníci kurzu majú piatkovú prednášku zdarma.

.....

PRO INFORMACE NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT ZDE:

e-mail – info@inspirala.cz

Tel. kontakt:

•Z České republiky – 00420 776 089156

•Ze Slovenska – 00421 944 482007

•Z Itálie – 0039 338 2218605

NEBO VYPLŇTE ZDE TENTO FORMULÁŘ, KDE PROSÍM SPECIFIKUJTE, ZDA MÁTE ZÁJEM O PŘEDNÁŠKU,KURZ ČI OBOJÍ:

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..