Inspirála

logo

12.- 14.06.2020- ANGLIČTINA V RYTMU aneb Co vám ve škole neřekli- Mgr.P.Vladyka, PRAHA - NOVÝ TERMÍN

NASTARTOVÁNÍ ZCELA JINÉHO ZPUSOBU UČENÍ A FÍGLE JAK SE UČIT KDYŽ NEMÁTE ČAS…

.
PRO MÍRNĚ POKROČILÉ
Seminář má za úkol zábavnou formou znovu rozproudit vaši angličtinu, dát vám nástroje jak si nejrychleji zlepšit svůj mluvený projev v jazyce, jak se vyvarovat nejčastějších chyb českých uživatelů angličtiny, jak začít rozumět rodilým mluvčím. Dále nacvičit si zábavnou formou některá konverzační témata /orientace ve městě, restaurace, cca 100 nepravidelných sloves/, naučit se používat předpřítomný čas a zejména vám dát nástroje a silný impulz pro další studium a rozvoj vaší angličtiny..
 • Netradiční a zapamatovatelnou formou
 • Dynamickým způsobem se osvojují důležitá slova a fráze
 • Gramatika se upevnění tak že si ji budete pamatovat
 • Využívá se kreativních prvků, technik zapamatování slov bez memorování
 • Pojmy se navazují na mnemopomůcky + asociace
 • co vám ve škole neukázali, nenaučili a neřekli
 • jak si snadněji pamatovat pomocí obrazů, děje, pohybu a tónů
 • a hlavně jak si to vše pamatovat!
Tento seminář je pouze pro mírně pokročilé a pouze pro dospělé

PROGRAM .

 • Gramatika na bázi zážitkových přístupů zábavně
 • Praktické KLÍČE k porozumění rodilým mluvčím, nácvik
 • Korekce nejčastějších chyb uživatelů angličtiny
 • Problematické časy a jejich použití-procvičení zážitkovými metodami
 • Rozšíření základní slovní zásoby
 • Nácvik cca 100 nepravidelných sloves a následná aktivizace
 • Synonyma k nejzákladnějším pojmům a kdy je použít
 • Co jste asi ohledně angličtiny nevěděli…a k čemu se to hodí
 • Neučebnicové hovorové obraty
 • Nastartování procesu efektivního učení

.

Kdy: 12.- 14.06.2020

(Pátek 16–20.30h, So 9–19.30h, Ne 9–17.45h)

.

Kde: studio ARHA, Praha 6, V.P.Čkalova 26

(v prostorách studia je možné provizorně přespat ve vl.spacáku, za popl.200Kč/noc, je tam nově sprcha, k disp. karimatky, lednice a čaj.kuchyňka)

.

CENA: 2800 Kč v ceně učební materiály, desky, aktivační CD nahrávky, káva, čaj

.

Seminář není vhodný pro děti a účastníky do cca 20 let

.

Praktickým seminářem vás bude provázet

Mgr. PETR VLADYKA

Jazykové zážitkové pedagogice se věnuje přes 20let, vede univerzitní semináře „Moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce“, školí učitele jazykových škol, klinické psychology, vede celostátní výcviky učitelů ZŠ a SŠ akreditované MŠMT.

.

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy kurzovného Kč 900,– či €. 35,00 do banky či převodem. Pro platnost Vaší přihlášky proveďte prosím úhradu zálohy do 7 dnů od přihlášení. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo může být obsazeno.

Doplatek kurzovného v hotovosti při registraci na kurz.

ČLENOVÉ klubu INSPIRÁLA MAJÍ CENU O 5% NIŽŠÍ Z CENY KURZOVNÉHO. Uplatní se při doplatku na místě. Číslo karty uveďte prosím do přihlášky.

 • Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.
 • Číslo účtu pro platbu v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.
 • Koordinační kódy pro úhradu z dalších zemí: IBAN: CZ21201000000­02200400091, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo: ANGL-PRAHA-06.2020 a jméno a příjmení přihlášeného

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Další organizační informace najdete v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 949 333509
IT – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY