Inspirála

logo

UPOZORNĚNÍ K NOVÉ BLESKOVÉ METODĚ VÝUKY JAZYKŮ

„NOVÝ 2-TÝDENNÍ RECEPT NA AUTOMATICKOU VÝUKU CIZÍCH JAZYKŮ LAURIDSENA“, stejně jako „Průlomová 4-týdenní formule bleskové výuky cizích jazyků Lea Anderse“, SE NEZAKLÁDÁ NA SKUTEČNOSTI „Protože se nám množí dotazy na tuto metodu inzerovanou na různých webech a globalscience­review, proklamovanou jako nový objev lingvistů a nový 2–4 týdenní formuli na automatickou výuku cizích jazyků Lauridsena, či Leo Anderse, polyglota Giuseppe Gasparo Mezzofanti /metoda Ling-fluent, uvádíme zde mé stanovisko, které vychází ze zkušeností z téměř 23 let výuky jazyků různými nestandartními, zážitkovými, a pro člověka přirozenými postupy a přístupy, založenými na hluboké znalosti vnímání lidského mozku a jedinečnosti každé lidské bytosti.“

Osobně jsem program prověřil, jelikož mne samozřejmě moderní a zejména zázračné metody zajímají, je to ostatně mé pole působnosti, čemuž se již přes 22let odborně věnuji. Dle mne se jedná o velice zavádějící reklamu, která nemá nic společného s jakýmkoli zrychleným či efektivním učením jazyků. Ostatně můžete se přesvědčit sami tím že si tento recept objednáte, popř. jejich další variantu."

......

Mozek lze opravdu přimět k rychlému postupu při učení se cizího jazyka, obzvláště při kombinaci levo a pravohemisferických postupů a při současném maximálním využití kanálů tzv. V-A-K. Nic takového se ale v této inzerované „metodě“ neděje. Po objednání vás zřejmě zkontaktuje telefonistka, pak vám přijde celkem rychle, během 2 dnů přístup k učebnímu materiálu přes net /tedy nikoli žádné fyzické materiály/. S jakoukoli efektivní metodou to ovšem nemá nic společného, jedná se o jednoduché dvojice slov – zobrazuje se postupně několik set slov v okénku a k tomu se vedle toho objeví ekvivalent v češtině / popř. jen v polštině pokud si objednáte méně frekventované jazyky které asi přímo v češtině nemají/. Tato metoda je ještě méně efektivní, než je tradiční školní přístup a nemá potenciál naučit někoho mluvit ani za rok, natož za 14 dní. Jinak tzv. Globální metody, které doporučuji, slova spojují do celých frází. Zde jen dvojice slov, takže opravdu nejzákladnější tzv. analytická levohemisferická metoda. Pozitivní věcí bylo, tedy aspoň donedávna, že po několika více urgencích vraceli peníze zpět na účet. I v jiných nezávislých recenzích můžete zjistit, oč se opravdu jedná. Také obrázek vědce „lingvisty“ Lauridsena (či Leo Anderse) patří někomu úplně jinému, což si opět můžete ověřit na Google obrázky, dáte-li si vyhledat podobné. Recenze jakoby z Facebooku na reklamní straně jsou jasně manipulované a nemožnost přidávat komentář hovoří za své…"

.......

„Doporučuji tedy se raději orientovat na metody, které jsou opravdu ověřené a podložené. Tím samozřejmě nemyslím tradiční školní analytickou metodu učení se dvojic slov, která je pro lidské vnímání a schopnost zapamatování si dost nepřirozená. O různých metodách přirozeného a zrychleného učení /nejen cizích jazyků/, na bázi neurologických zákonitostí, se můžete dozvědět na semináři "Učení a paměť pravou hemisférou“.

„Okamžité mluvení tzv. instant speaking – dorozumění v základních situacích v jakémkoli jazyce je možné metodou "Tajemství cestovatelů“, i metoda „Cizí jazyk za 15–20hodin“ je založena na realitě a ověřena. Obojí však předpokládá větší či menší práci… Takže pak snad jedině KVANTOVÉ UČENÍ ;-)"

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..