Inspirála

logo

VLIV POČETÍ A PRENATÁLNÍHO VÝVOJE NA KVALITU ŽIVOTA

Během vývoje dítěte v těhotenství se vytváří základní psycho-fyzicko-emocionální struktura celé vyvíjející se bytosti, jejíž vlivy na život po narození jsou skutečně nesmírné, i když ne prozatím dobře rozeznány a uznány současnou vědou a společností.
Mnoho lidí si myslí, nebo předpokládá, že děti v průběhu prenatálu nevnímají. Vzpomínám si na nedávnou večeři v jedné restauraci, kde těhotná matka seděla v části pro kuřáky. Zeptala jsem se jí, zda si nedělá starosti o dítě, které čeká a zda si nemyslí, že kouř a hlučné prostředí může dítě obtěžovat a ona odpověděla: „Samozřejmě že ne, v této fázi děti ještě nic necítí!“

Nic není dále od pravdy. Výzkum a bádání posledních 30-ti let ukazuje, že prenatální prožitky si můžeme pamatovat a že mají hluboký vliv na život člověka. Dopad těchto zkušeností je ještě zásadnější, pokud jsou doprovázeny stresy či traumaty, které na sebe vzájemně působí a vytváří tak následky.

Začátek našeho života, čili početí, není vždy následkem aktu lásky našich rodičů. Často a bohužel dochází k oplodnění pod vlivy nejasných nebo instinktivních citů a situací.

Moje práce s metamorfní technikou a regresní vizualizací v rozšířeném stavu vědomí mne vede mj. k této logické hypotéze: vztah rodičů k sexualitě (vlastní i vztahové) a jejich citové a emocionální rozpoložení se odráží v okamžiku početí a je převeden k nové bytosti, se kterou se nese životem. Někteří rodiče, kteří jsou mezi sebou a svými dětmi velmi propojeni láskou, si pamatují přesně okamžik početí. Na druhé straně někým je početí považováno pouze za nehodu nebo tragédii, která negativně změnila jejich životy.

Nová bytost si bude pamatovat, pokud matka nebo otec odsuzovali sex, pokud se jim nelíbila jejich těla či zda se případně navzájem nenáviděli. Bude si pamatovat, pokud se rodiče při oplození setkali v láskyplném prostředí či zda otec byl násilný vůči své matce, která své tělo nabídla pasivně. Bude si pamatovat také na bolest či štěstí, nebo lásku a potěšení, které rodiče cítili, když se setkávali. Často jsou lidé, se kterými se setkávám během své terapeutické práce, překvapeni z rozpoznání tohoto úhlu pohledu na vlastní rodiče.

K prvnímu programování ženských a mužských energií dochází tedy v době početí. Pokud je početí oslavou, pak bude narozená bytost život slavit. Pokud je početí bolest, pak má život nevědomou tendenci být utrpením…

Metoda METAMORFNÍ TECHNIKA je skvělý a efektivní způsob, jak uvolnit tyto uložené časné vlivy. Dává nám do rukou možnost vrátit stav našeho organizmu do původního potenciálu talentů a plné životní síly, které jsme měli k dipozici před jejich narušením prostřednictvím prvních traumat a stresů počínaje způsobem početí do porodu a tudíž působí do hloubky na nápravu báze či základu naší bytosti a upravuje tak následně zdraví, psychiku a emoce.

Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.
MT je metoda, kterou se mohou naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.

MT je určena pro všechny zájemce o vlastní rozvoj, o pohodu a zdraví v rodině, pro terapeuty, maséry, lékaře, pro pracovníky s postiženými osobami.
MT se můžete naučit prostřednictvím 1-denních kurzů v ČR a SR. Více se dozvíte na tomto webu.

U nakladatelství Eugenika vyšla kniha JEMNÁ MASÁŽ – METAMORFNÍ TECHNIKA.

Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě