Inspirála

logo

CO MI DALA METAMORFNÍ TECHNIKA?

Rádi sdílíme jeden z ohlasů na aplikace a účinky Metamorfní techniky i osobní zkušenosti s tímto „prostředníkem“ dotyku se světlem, o které se s námi podělila Illi Bruckdorferová z Jižních Čech: „MT mi přinesla do života obrovský nekonečný pocit důvěry. A to jak důvěru v sebe sama, tak i v to, co mi život přináší. Naučila mě důvěřovat v druhé lidi a celkově ve svět tam venku… Cítím jak situace a bloky, které jsem dlouho a těžko uvolňovala pomocí jiných metod a technik, se pomocí MT velice jemně a zároveň hluboce vyčistily.“

Byla jsem člověkem, který se bál důvěřovat i přesto, že jsem absolvovala roky kurzů osobního rozvoje.

Můj život rozkvetl…. Cítím, že jsem vyrostla a probudila se ve mně vnitřní důvěra a klid.

A jak se to projevuje v praktickém životě? V mém každodenním životě, v mé rodině a okolí se ve vtazích rozvinula harmonie, klid a mír.

Situace, které byly dříve náročné, rozčilovaly mě a takzvaně mě rozhodily, dnes řeším v naprostém klidu a uvědomuji si, že se vlastně , už ani v mém životě nevyskytují… Rozhodování, které mi dříve činilo problémy a dlouho jsem přemýšlela jak se rozhodnout a zda bude rozhodnutí správné….teď se rozhoduji velice snadno bez problému a vím, co mám udělat…. Prostě se rozhodnu, udělám to a mám z toho dobrý pocit.

Můj život se stal velice příjemným, lehkým a jednoduchým. Vnímám to tak, že jsem se naladila na vesmírný boží řád a dostala jsem křídla.

S MT jsem prožila mnoho krásných prožitků a zkušeností a stále prožívám jak sama se sebou,tak s druhými lidmi, kterým MT aplikuji.
Každý den prožívám hlubokou vděčnost, za to, že mi MT přišla do života a já ji mohu předávat dále.

Z celého srdce přeji každému prožitek této změny, kterou můžete prožít díky Metamorfní technice….

Illy Bruckdorferová, www.tajemstvi-zeny.cz

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě