Inspirála

logo

JAK OVLIVŇUJE PRŮBĚH TĚHOTENSTVÍ VÝVOJ, ZDRAVÍ A CHARAKTER ČLOVĚKA?

Veškeré emoční i psychické rozpoložení těhotné ženy i stav nejbližšího okolí má přímý vliv na vývoj dítěte – na utváření jeho postojů k sobě, k životu, ke své intimitě, ke druhým. Vytváří se tak základ člověka, jeho „matrice“. Vývoj plodu od početí do porodu v lůni ženy má své fáze, které mají vliv na formování konkrétních fyzických částí a orgánů i na vývoj emocionální a psychický. Ženiny prožitky strachu, nepřijetí svého těhotenství, nedůvěra apod. mohou více či méně narušit potenciál vývoje plodu. Pro rozvoj dítěte je nedůležitější nejranější bod, který vykazuje narušení v prenatálním období, protože toto narušení ovlivňuje celý průběh jeho dalšího vývoje. Proto má například narušení v období početí, jehož bod se na reflexní zóně páteře na chodidle nachází z boku prvního kloubu palce, vliv na celý průběh prenatálního vývoje dítěte a jeho život po narození. (Dokončení článku zde:)

Často se stává, že již během období inkarnace je duše tak silně konfrontována se svým odporem a odmítáním opustit dimenzi bez času a hmoty a vstoupit sem do tohoto hrubohmotného prostoru, že by se ze všeho nejraději obrátila a své rozhodnutí o inkarnaci zde na zemi za účelem své evoluce by chtěla vzít zpět. Je to skutečnost, která silně ovlivňuje další vývoj dítěte v matčině břiše.

Největší vliv má právě ten nejranější bod, ve kterém došlo v prenatálním období k narušení a z něho se poté odvíjí průběh všech dalších vývojových stadií. V tomto případě se duše velice vzpírá souhlasit se svou existencí na zemi. Možná, že právě proto si zvolila matku, která tyto překážky odráží nebo u které byl velmi těžký průběh těhotenství. Tato skutečnost ovlivňuje posléze průběh dalších etap vývoje těhotenství. Je tak pravděpodobné, že následně vykazuje deficity oblast osobní síly (3.čakra) a že postižený má ke svému životu spíše odmítavý vztah, tak jako ke svému tělu, protože v něm vlastně vůbec nechce přebývat. V tomto případě bývají velice často postiženy orgány v okolí krku a hlavy.

Má-li tedy dospělý v pozdějším věku problémy například se sluchem, tak mne to neudivuje, protože se v tělesné rovině pouze odráží jeho dávný duševní odpor. Sluch spadá do oblasti, která v prenatálním vývoji odpovídá fázi inkarnace.
Takový dospělý se bude v průběhu svého života setkávat s nejrůznějšími protivenstvími; mnohé na této zemi si představoval jinak. Nedostatečný sluch je známkou toho, že mnohé v životě nechtěl slyšet či nechtěl vzít na vědomí. To může mít za následek, že se uzavře před pokyny svých vyšších součástí duše, a svůj život tak prožívá a tvoří pouze v rovině osobnostní. Možná, že je život zbytečně těžký právě proto, že rovině duše s jejími vyššími náhledy není téměř vůbec, nebo jen velmi málo nasloucháno.

Metoda Metamorfní techniky v takovémto případě může tyto rané poruchy v prenatálním období vnést do vědomí jedince. Uspořádání a ovlivňující vzorce myšlení pocházející z tohoto vývojového období je tak možné rozpustit. Je dokonce možné, že se tak oslabení sluchu odstraní zcela. Dotyčný má nyní možnost se vydat směrem k odevzdání se, a zahrnout do svého života vnímání pokynů intuice a svých vyšších součástí duše.
V životě takového člověka se mnohé výrazně zjednoduší a takové průvodní jevy, jaké jsem právě zmínila v předchozím popisu, se díky odstranění příčinné poruchy významně zharmonizují.

(Jitka Třešňáková & kniha Jemná masáž – Metamorfní technika, nakl. Eugenika)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě