Inspirála

logo

SVÁTEK SVĚTLA NA CELÉ ZEMI

WESAK, celoplanetární svátek světla všech bez rozdílu vyznání, již tradičně přivítal díky organizaci Silvana Paolucciho a asociaci Devachan desítky a desítky krásných bytostí.

  • Štědrost účastníků přinesla dar ve formě €. 730, který byl včera dopoledne v Miláně předán Silvanem Paoluccim Lamovi Thupten Sherpa Chhring, odlétajícím do Katmandu, pro základní pomoc a potřeby po nepálském zeměstřesení.
  • Podvečer květnového úplňku je nádhernou oslavou světla a moudrosti, setkání v energetickém on-line propojení s jedním z nejposvátnějších míst na planetě Zemi – horou Kailash, která se nachází v Tibetu mezi horskými masívy Karakorum a Kun Lun. Zde se se každoročně schází poutníci z celého světa bez rozdílu svého vyznání, aby byli přítomni energeticky jedinečné události – zhmotnění světelných těl mistrů nanebevzatých Buddhy a Krista, kteří ve spojení svých energií nesou požehnání celému lidstvu.

Po dobu jejich propojení, které trvá 8 minut, se uvolňuje nesmírné světlo, Slunce světla, Lásky a Moudrosti, které se pak rozprostírá po celé planetě, ke všem živým i na první pohled neživým bytostem. Po celé zemi se setkávají skupiny lidí,aby se propojili a byli přítomni této oslavě světla. Po dobu ceremonie se na oltářích a stolech nachází v křišťálových mísách voda, aby se touto vysokou vibrací energizovala. Ta se pak společně před ukončením cerimonie po douškách vědomě,vypije, aby podpořila vnitřní proces zvýšení osobních vibrací. Další energizovanou vodu si pak účastníci odnáší domů. Symbolem WESAKu je fialový kosatec, který v oblasti hory Kailash kvete a také všechny květiny fialové či bílé barvy, které s sebou účastníci přináš a darujíí. Také tyto květiny přijmou do své struktury vysokou vibraci světla a účastníci si je pak vymění, darují navzájem a odnáší domů. Všichni přítomní jsou oblečeni v bílé barvě. S láskyplným díkem Silvanu Paoluccimu & teamu Devachan…

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..