Inspirála

logo

SILVANO PAOLUCCI OPĚT V PRAZE! Tentokrát přijede do Česka se zbrusu novým programem „FILOZOFIE LÁSKY“

V tomto roce se vrací do Prahy SILVANO PAOLUCCI, italský terapeut, lektor a badatel. Silvano je šiřitelem a ochráncem pokladů starodávných mouder a dávných postupů na cestě osobní evoluce, které renovuje a přizpůsobuje současným potřebám. Silvano vychází z faktu, že nemusíme být člověkem, který se ve své nevědomosti nemohoucně zmítá v událostech života, který mu možná připadá těžký a osudem nespravedlivý. Vychází z poznání, že pokud se rozhodneme, můžeme se stát těmi, kdo si vlastní život sami řídí a vytváří, těmi kdo o sobě a svém životě sami rozhodují. Silvano provádí postupným uvědomovacím procesem poznání, že jsme bytostmi s mnoha schopnostmi a možnostmi (smysly, samoléčení a léčení, tvorba reality prostřednictvím ovládání vnitřních přesvědčení, elmg pole srdce atd.), o kterých nám v televizi nevykládají a o kterých se ve škole neučíme. Silvano provádí uvědoměním si, že jsme bytostmi, které pro svou evoluci prostřednictvím zkušenosti zde v tomto prostoru hmoty a času mají své fyzické tělo, svou personalitu – ego, svou mysl a rozum, svou ženskou i mužskou část a energii, svou duši a také ingredienci nevinnosti – vnitřní dítě. Můžeme tak objevit svou vlastní osobní sílu a své možnosti. Svým působením a svou činností se koncentruje na postupné kroky vedoucí k poznání, uzdravení, usměrnění a harmonii všech aspektů v člověku. Jsou to kroky důležité na cestě všech těch, kdo se rozhodli nenechávat své štěstí, pohodu a radost náhodě či na druhých, všem, kdo se rozhodli převzít zodpovědnost za své životy.

 • S programem „FILOZOFIE LÁSKY“ nás Silvano poprvé seznámí na veletrhu EVOLUTION a prostřednictvím následující trilogie jarních setkání v Praze. Setkání jsou určena pro všechny, kdo opravdu touží najít svou vlastní osobní cestu a radost na ní, vnitřní vedení, klid a soulad.
 • 18.- 19.04.2015 – MYSL A PERSONALITA/EGO – UDĚLAT SPOJENCE PRO REALIZACI ZÁMĚRU DUŠE – témata: Mysl, Rozum – kdo jsou, jak fungují, k čemu slouží a jak to udělat, abychom je používali vědomě a pro naše dobro; poznání našich „fragmentovaných já“; synapsi a receptory – co jsou, jak fungují a jak s nimi pracovat vědomě; schéma filtru – jak jej nastavit a jak s ním pracovat; Ego – kdo je, jak funguje, jak jej „vychovat“ a jak mu nastavit limity a °jak nasměrovat jeho působení vědomě. Meditace.
 • 22.- 24.05.2015 – VNITŘNÍ SOULAD – STÁT SE KAPITÁNEM VLASTNÍ LODI – témata: kdo je Vnitřní žena a Vnitřní muž – jejich energie, kompetence, soulad a vzájemná spolupráce; schopnost prožívání bytí „teď a tady“ a uvědomění si „Já jsem“ v praktickém životě. Poznání sebe samých a vlastních predispozic a talentů prostřednitcvím duchovního aspektu a projeveného vlivu tzv. paprsků. Jak sladit život s „novou érou“ a jejími bytostmi – indigo, duhovými a křišťálovými, kterých se rodí stále více. Meditace.
 • 20.-21.06.2015 – NAŠE DUŠE A JEJÍ ZÁMĚR aneb Jak najít vlastní cestu & život v souladu s vyšším záměrem a s principy – témata: Duše – kdo je, jak se s ní spojit, jak s ní spolupracovat, jak poznat její projekt pro tento náš život na Zemi a jak sej í stát; Srdce – uzdravení citových traumat; Vnitřní dítě – jeho funkce, jeho uzdravení a jak se o něj starat; naše přirozené schopnosti; techniky léčení pro každého; co jsou a jak fungují základní Vyšší principy zde na Zemi, jak se s nimi sladit a žít v souladu s nimi. Meditace.

 • OPRAVDOVÁ ZMĚNA V ŽIVOTĚ = POZNÁNÍ a APLIKACE POZNÁNÍ DO PRAXE – podrobné informace o jednotlivých setkáních jsou v přípravě. V případě zájmu o bližší informace či o účast nás prosím kontaktujte zde:
 • Mail: info@inspirala.cz
 • Telefon: ČR – 00420 776 089156 či ze SR – 00421 944 482007

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace