Inspirála

logo

KDY A JAK SE TVOŘÍ VNITŘNÍ BLOKY?

Dostaly se k nám tyto dotazy: Do jaké míry se traumata u lidí vytvářejí už v prenatálním období? Jak se s takovými hlubokými traumaty dá pracovat?

  • Odpovídá Jitka Třešňáková, lektorka kurzů METAMORFNÍ TECHNIKA a terapeutka: – … "V průběhu prenatálního období se vytváří základní psycho-emocionální a fyzické nastavení formujícího se člověka, které nazývám základní matrice. Ta je pak základem pro náš život po narození. To, jak vnímáme sebe samé, vztahy s druhými a svět i to, jak se stavíme k řešení problémů, toto vše se vytvořilo již v prenatálu. Na toto nastavení má hluboký vliv vše, co se od momentu přesunu vědomí do tohoto prostoru a času odehrává. Pro naše vědomí je přirozeným prostředím přijetí a láska bez podmínek. Traumata se vytváří v momentě, kdy na nás přímo působí vše to, co přijetí a láska není – pocity různých strachů, nepřijetí, nedůvěry ve všech aspektech. Nejhlouběji je plod ovlivňován pocity a emocemi ženy, budoucí matky a také muže – otce, budoucích rodičů, a to již od momentů před početím, při početí, v průběhu celého těhotenství a pak také silně při porodu.
  • Jsou tato traumata častým fenoménem? – … „Můžeme říci, že na úrovni vědomí, v jakém v současnosti žijeme, jsou prenatální traumata běžná, téměř každý si z prenatálu něco neseme. Před několika lety jsem v Itálii poznala a naučila se používat metodu METAMORFNÍ TECHNIKA, která tato traumata uvolňuje a navrací stav všech úrovní člověka k jeho původnímu plnému potenciálu na všech úrovních – emocionální, fyzické i psychické .“

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace