Inspirála

logo

JE ČAS

Pozvedni se nádherný národe a kraji český. Z nevědomí do vědomí. Ze zloby k toleranci.

  • Ze smutku a skleslosti do radosti.
  • Ze závisti k velkorysosti.
  • Z nedostatku k hojnosti a dostatku.
  • Ze zášti do úcty a respektu.
  • Ze strachu do lásky a krásy.
  • Ze svárů do spolupráce a porozumění. (Jitka Třešňáková)
.. Když jsem začala zaměřovat svou pozornost na program veřejného setkání o tvoření si své reality a života KROK DOPŘEDU – KROK K SOBĚ, který se koná 10.04. v Praze, přicházely mi po několik brzských rán vjemy momentů, kdy přejíždím a přelétávám mezi Itálií a Čechami a Slovenskem: Pokud je jasno, vnímám krásu české země již z výšky.. rozlehlé lesy a louky, kopce, rybníky a točivá koryta řek.. Cítím hrdost na svůj původ a na své kořeny a důležitost naší kultury. Vnímám nesmírný potenciál v české duši. V uších slyším úžasnou českou hudbu z minulých století a přelétne mi vzpomínka na jedinečné a neuvěřitelně krásné české pohádky. Vystoupím ještě se spoustou rozesmátých Italů z letadla, cítím velkou radost. Moje další kroky mne vedou z letiště do ulic. Často vidím hlavy sklopené, svěšená ramena, neupravené nemilující se bytosti a začínám vnímat momentální stav českého bytí.. Po čas mých pražských pobytů přebývám na Vyšehradě, přímo u Vyšehradského parku, kam téměř denně chodím. Procházím se po hradbách, dívám se do kraje, na Vltavu, na město a vnímám mé pocity, vnímám tu krásu kolem sebe.. Mám chuť vše a všechny s láskou a soucitem obejmout a prostřednictvím toho říci: „Co bylo, to bylo. Dnes je dnes a teď jsme tady. Tak si toho važme. Jsme Česi, tak to pojďme žít a pojďme jimi hrdě být. Koncentrujme svou pozornost na to krásné v nás a v naší zemi a s porozuměním a přes srdce se dívejme na to, co nám tak krásné v nás a kolem nás nepřipadá.“ Tímto postojem aktivujeme neuvěřitelně silný proces proměny nás a všeho, co nás obklopuje. Je čas propojit rozum s láskou a moudrostí. Mám naprostou vnitřní důvěru v sebe a v probuzené lidské srdce. S hlubokou úctou a pokorou Jitka T.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace