Inspirála

logo

ZPRÁVA O KOŘENECH PŘÍČIN VZNIKU AUTISMU A JEHO ROZŠIŘOVÁNÍ

Rok od roku se na celém světě rodí více a více dětí, které buď ihned či v raném dětství prezentují projevy autismu. Díky zaměření pozornosti mého vědomí na autismus (právě jsme dokončili kurz MT ve spolupráci s asociací JAN – Jdeme Naproti Autistům v Olomouci) za poslední dny a týdny se mi otevírá vnímání příčiny i smyslu: Planeta Země prostřednictvím svého dalšího evolučního posunu, ke kterému již došlo, navýšila své vibrace. Tato vibrace přitahuje dle Vyššího záměru bytosti s jinými – vyššími vibracemi, než je současná průměrná vibrace člověka. Bytosti s jemnější a vyšší energií, s velkým potenciálem, schopnostmi i informacemi pro nás přišly do „jedovatého“ prostředí, otráveného jak hmotnými prostředky – chemickými léky, očkováním, potravinami a nepřirozeným způsobem stravy vůbec, ovzduším i vodou – tak do prostředí otrávených energií – energie moci, chtění, slepého ničícího egoismu, závisti, pomluv… Přišly nám pomoci pozdvihnout naše životy, způsoby myšlení i chování, přišly pozdvihnout probouzející se lidstvo, které se ze strachu z neznámého stále drží zajetých vzorců a schémat. Jejich organizmus nepřijímá způsoby současného systému a blokuje se. Jejich výzva zní:

VRAŤTE SE KE SVÉ HLUBOKÉ PŘIROZENOSTI, DO SVÝCH SRDCÍ, K PŘÍRODĚ, K POROZUMĚNÍ TOMU, ŽE VŠICHNI E VŠECHNO JE PROPOJENO. UDĚLEJTE KAŽDÝ SÁM ZA SEBE SVŮJ EVOLUČNÍ KROK, POCHOPTE JIŽ, ŽE KAŽDÁ AKCE POCHÁZEJÍCÍ Z ÚMYSLŮ NÍZKÉHO EGA SE VÁM VRÁTÍ JAKO BUMERANG A NIČENÍM PLANETY, ROSTLIN, ZVÍŘAT I DRUHÝCH LIDÍ NIČÍTE HLAVNĚ SEBE. VYMAŇTE SE Z MANIPULACE EGOISTICKÝCH SYSTÉMŮ, VYČISTĚTE VAŠE ŽIVOTY NA VŠECH ÚROVNÍCH, ŽIJTE SVOU KRÁSOU A PŘIPRAVTE TÍM PRO NÁS TAKOVÉ PROSTŘEDÍ, KDE BUDEME MOCI ŽÍT, ROZVÍJET NÁŠ POTENCIÁL A V KRÁSE A RADOSTI VÁM POMÁHAT (28.01.2014, Jitka Třešňáková).

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..