Inspirála

logo

ZIMNÍ SLUNOVRAT - Konec a nebo začátek?

Každopádně předěl.. V sobotu 21.12.2014 krátce po osmnácté večerní dojde ke kosmickému přepólování, k zadržení dechu mezi výdechem a nadechnutím. V tom okamžiku na chvíli je možné vejít do rytmů Země i vnímat její tep.. Slunce vstupuje do znamení Kozoroha, opouští západní část zodiaku zaměřenou na společnost a službu a vstupuje symbolicky na východ do hemisféry rozvoje jedince. Současně též končí dlouhý kosmický výdech, který začal o slunovratu letním a začíná předlouhý nádech, přijímání. Nejprve myšlenek, poté skutků i věcí hmotných. Oplodňování, omlazování, obnovování. A ta obnova má počátek zde, v nejhlubší noci a nejtemnějších chvílích zimního slunovratu.

A po praktické stránce: To, co nemělo nefungovalo doposud, můžeme vyzkoušet, zda se ujme i v jiných podmínkách. Slunovrat je také momentem obnovy, znovuzrození světla a Slunce. Dává nám příležitost nechat odejít staré a přežité. Uložit do krabice vzpomínek, do sklepa, na pohřebiště ztracených iluzí a nápadů. Vyčistit prostory vnější i vnitřní kam mohou vstoupit nové věci, děje i lidé. Od slunovratu dostáváme sílu obrody. Chuť do toho znovu a od začátku jít.

V období zimního slunovratu se říká, že jsme nejvíc v hlavě. Ve svých myšlenkách obrácených vzhůru. K vyšším pojmenovaným i nepojmenovaným autoritám. K Vesmíru, legendárním héróům, bohům a hrdinům. Prosíme si inspiraci, nápad, osvícení, naději. Toho všeho se nám, pokud jsme otevřeni a naladěni, dostane vždy dost.

Slunce vchází do Kozoroha, znamení jistot, stability, perspektiv, podpory a hierarchie. Po následující dny budeme více směřující, cílevědomí, opatrní, trochu uzavřenější (nebo že by to byl chlad zimy?). Popátráme po smyslu dění i života a třeba lépe a barevněji uvidíme svoji životní cestu. Aspoň v záblescích, třeba i v plném světle.

Do vínku dostaneme pro sobotní den nádhernou Lunu ve Lvu. Začneme první kozoroží den tedy s důstojnou odvahou. V kombinaci krále a kněze, vládce těla i ducha. Večer pak Luna vytvoří kvadrát na Saturn a tak pamatujme že všeho s mírou. A nechme si něco z vyprávění, starání se a oběhávání, jakožto i radostného skotačení i těch báječných příběhů na příště. Ať se je na co těšit. A únavu zažeňme hlubokým spánkem lvího hrdiny.

Astrolog Ondřej Habr

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..