Inspirála

logo

SEDUTE INDIVIDUALI

  • - TECNICA METAMORFICA è il metodo profondamente efficace nello scioglimento dei blocchi energetici creati in conseguenza dello stress visuto nel periodo prenatale, quando si forma la base della matrice umana (il corpo fisico, i modi di approciarsi con se stessi e alla vita)influenzando la qualità della vita attuale. Applicazione di questo metodo elimina i blocchi mentali, psicologici ed emotivi, trasforma i schemi di vita e riporta lo stato della persona trattata nel suo pieno potenziale di salute, energia vitale e delle proprie capacità.
  • - LE CONSULTAZIONI nello stato di coscienza allargato di terapeuta permettono tra l’altro di individuare facilmente la causa del problema (di salute, di relazioni o esistenziale) e portare alla luce la sua essenza.
(Per leggere il testo intero clicca sul titolo)

Se ritenete, che la terapia di TECNICA METAMORFICA (60min.) e/o CONSULTAZIONE è ciò che vi può aiutare nel vostro viaggio verso se stessi e la propria armonia interiore e verso un´ esperienza piú appagante della vostra vita, potete usufruire della possibilitá di terapia individuale condotta da Jitka Tresnakova.

Gli appuntamenti per la terapia individuale possono essere prenotati tramité accordo telefonico o via email.

Se non accordato diversamente, per appuntamenti personali in Italia ľoperatrice riceve a Lodi preso Associazione Culturale NATURALMENTE, Via Trento Trieste 37.

Contatti:

Email: jitka.t@libero.it

Tel. Italia – 0039 338 2218605

Tel. Rep. Ceca – 00420 776 089156

Tel. Rep. Slovacca – 00421 944 482007

Web: www.inspirala.cz/sezione in italiano

I costi delle sedute individuali:

• Applicazione di TM (60min.) + 10 min. colloquio: € . 50,00

• Consultazione (la terapeuta lavora nello stato di coscienza alterato) 60 min.: €. 50,00

• Applicazione TM (60 min.) + 30 min. consultazione: €. 70,00

• Applicazione TM (60 min.) + 60 min. consultazione: €. 80,00

• Un ciclo completo di applicazione TM (10 sedute, 60min./una): €. 450,00, nel ciclo é compreso anche 30min. + 30min. di consultazione (tot. 11 ore)

Per altri accordi personalozzati contattate la terapeuta.

............

IL CORSO INDIVIDUALE DELLA TECNICA METAMORFICA

Se siete interessati delľapprendimento individuale della TECNICA METAMORFICA, é possibile accordarsi per un corso dedicato solo a voi. La durata del corso individuale é di 7 ore e il suo costo é €. 250,00 sia per il corso base che per il corso di approfondimento + le spese (viaggio, alloggio ecc.)

Seccondo alľofferta é possibile accordarsi anche sullo scambio (tecniche, servizi, ecc.)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS SEZIONE IN ITALIANO