Inspirála

logo

JAK NÁS PŮSOBÍ HVĚZDY V LISTOPADU A PROSINCI?

A OPĚT ZMĚNY… Retrográdní Jupiter aneb Všechno je jinak! V těchto momentech zastavuje Jupiter svoji cestu dopředu, otáčí se a směřuje k prostředku znamení Raka zpět. Do konce roku bude již retrográdní. Ve spojení s tímto zajímavým a důležitým jevem mě napadlo několik hesel, která by mohla vystihnout období s otočeným Jupiterem. A protože Jupiter je tak trochu profesor a akademik, zde je několik hesel vystihujících příští týdny vzešlých z latiny :)

RECESE – Rozběhlé procesy a děje se zpomalí a skoro ustanou, sníží se chuť riskovat a vydávat do neznáma

REKREACE – Zvýší se potřeba odpočinku, vypadnout a vymanit se z koloběhů všednosti a naléhajících úkolů

REVOKACE – Znovu se budeme vracet (anebo se budou opět objevovat) zdánlivě uzavřená témata a situace

RENEZANCE – Opětovné zrození ideálů a víry v ně, tentokrát v nových podmínkách a s novými lidmi

REVITALIZACE – Objevíme v sobě nové schopnosti, pokud zastavíme nefunkční činnosti a nebudeme dělat to, co nemá smysl

REKVALIFIKACE – Chuť učit se nové věci, studovat, sledovat; přeorientovat se

REPATRIACE – Doslova návraty z cest k sobě, věcem, lidem a prožitkům, které potřebujeme

RETROGRADITA – Pochod a chůze zpět, mystická cesta labyrintem, kde sledujeme svoji cestu

Co nám nepomůže: analýza, vytýkání, zpytování, sevřenost a praktičnost, hledání řádu a disciplíny

Co naopak může pomoci: pochopení, nadhled, propojování, otevírání se novému, nezavrhování nápadů, radost z dobrodružství každodennosti

A zdánlivý protimluv: Hledejme nápady, nepoužívejme návody :)

Astrolog Ondřej Habr, 07.11.2013

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..