Inspirála

logo

RUŠTÍ VĚDCI OTEVŘELY DVEŘE NADPŘIROZENÝM SCHOPNOSTEM ČLOVĚKA

Již je tomu pár let zpátky, co se ruským vědcům jako prvním na světě podařilo komplexně přeprogramovat lidskou DNA, a to prostřednictvím specifických verbálních výrazů a frekvence. Genetici jsou tak konečně schopni vysvětlit jevy, které dříve byly považovány za tajemné a v podstatě i nemožné. Jevy, které byly klasickou vědou zcela odmítány. Ještě před deseti lety by něco podobného bylo považováno buď za zcela nemožné, nebo za zázrak. Výsledky výzkumu také poskytly vědecké vysvětlení, proč má například hypnóza tak silný vliv na lidské vědomí i organismus.

OBJEVY RUSKÝCH VĚDCŮ PŘINÁŠÍ VYSVĚTLENÍ „NADPŘIROZENÝCH“ SCHOPNOSTÍ ČLOVĚKA, KTERÉ JSOU PRO VĚTŠINU Z NÁS ZATÍM NEZVYKLÉ A NEVYSVĚTLITELNÉ.

Objev mohl být uskutečněn díky tomu, že se ruští vědci odvážili vkročit na území, které bylo až do nedávna považováno za velké tabu a kde západní vědci měli dokonce zakázáno provádět jakýkoliv výzkum (to platilo zhruba do roku 1998). Jak mnozí tuší, ve hře je tzv. „nekódující část lidské DNA“. Po celou dobu byla veškerá studia zaměřena výhradně a pouze na 10% celkové kapacity naší DNA, která bývá označována jako „kódující DNA“. Je zodpovědná například za stavbu bílkovin.

Skupina ruských vědců v čele s biofyzikem a molekulárním biologem Peterem Garjajevem byla přesvědčena o tom, že „zbylých“ 90% lidské DNA (nekódující část) musí obsahovat nesmírně cenné informace a pro nás zatím neznámý potenciál.

Velmi záhy jmenovaná skupina ruských vědců zjistila, že k plnému pochopení pravého účelu nekódující DNA budou potřebovat lingvisty. Tato skutečnost může být pro laického čtenáře velmi překvapující, neboť profese lingvisty na první pohled jen stěží může souviset s problematikou lidské genetiky. Jenomže opak je pravdou. Takto nastavená spolupráce přinesla velmi zajímavé ovoce. Zjistili se velmi nečekané skutečnosti. Například skutečnost, že náš genetický kód používá pravidla gramatiky a syntaxe takovým způsobem, který je blízký lidskému jazyku.

Zároveň se zjistilo, že i samotná struktura DNA v režimu alkalických párů funguje podle pravidel gramatiky a syntaxe. Závěr těchto objevů je vskutku ohromující. Ukazuje se totiž, že všechny lidské jazyky jsou velmi specifickou verbalizací naší DNA. Ovšem nejúžasnější objev na vědce teprve čekal. Prokázalo se totiž, že život a kvalitu DNA lze upravit prostřednictvím specifických slov a frází (manter).

Tato klíčová slova a fráze jsou reprezentanty zcela konkrétních frekvencí. Tyto frekvence lze následně modulovat, a to jak na akustické, tak i světelné bázi. Tento proces je pak základem pozitivního ovlivnění buněčného metabolismu, který nám umožňuje dokonce i opravit genetické vady.

Použitím výše uvedené metody, která postupem času procházela celou řadu úprav a vylepšení, dosáhla vědecká skupina vedená dr. Garjajevem zcela radikálních výsledků. Například se jim podařilo bez jakéhokoliv invazivního zásahu přeprogramovat buňky žabího embrya na embryo mloka. Ještě před deseti lety by něco podobného bylo považováno buď za zcela nemožné, nebo za zázrak.

Výsledky výzkumu také poskytly vědecké vysvětlení, proč má například hypnóza tak silný vliv na lidské vědomí i organismus. Naše DNA je naprogramována takovým způsobem, aby ze své podstaty reagovala na slova. V podstatě všechny formy sugesce jsou založeny především na tomto fenoménu. Ruští vědci jsou také schopni vysvětlit, proč tato specifická metoda nefunguje se stejným úspěchem u každého člověka, který by jí používal. Jde o to, že správná a efektivní „komunikace“ s DNA vyžaduje správně nastavenou frekvenci v rámci vnitřního komunikačního mos­tu.

Mnohé v tomto ohledu souvisí s frekvencí lidského vědomí. Ruští vědci jsou přesvědčeni o tom, že tak, jak bude narůstat frekvence lidského vědomí, nebude již zapotřebí akustických nebo světelných zesilovačů a lidé si spontánně vystačí s vlastními slovy a myšlenkami. Ruští vědci pracující v Garjajevově týmu také objevili genetický základ intuice, resp. „hyperkomunikačního procesu“, který je základem mystického osvícení nebo situace, kdy člověk z externího zdroje náhle obdrží důležité informace.

V naší době se tento jev stal poměrně hodně vzácným. Vědci zjistili, že hyperkomunikačnímu přenosu brání především stres, úzkost a tzv. mozková hyperaktivita, což jsou symptomy, které jsou v současné společnosti velmi rozšířené. U některých zvířat, jako jsou například mravenci, existuje pevně stanovená aktivní hyperkomunikační síť. Nevím, zda jste například věděli, že když je mravenčí královna fyzicky odstraněna z kolonie a přesunuta na jiné i velmi vzdálené místo, všichni mravenci v kolonii fungují, pracují a budují podle stanoveného plánu. Nicméně v okamžiku, kdy je mravenčí královna zabita, veškerá potřebná aktivita v mraveništi ustává, a to nejdéle do 80 až 100 vteřin po úmrtí mravenčí královny. Na základě této skutečnosti jsou vědci přesvědčeni o tom, že pokud je mravenčí královna na živu má přístup k vědomé matrici všech členů mravenčí kolonie. Nyní několik vědeckých týmů pracuje na metodologii, jak reaktivovat hyperkomunikační přenos informací na lidské úrovni. Pokud by se to podařilo, objevily by se zcela nové a velmi efektivní možnosti výuky ryze na mentální úrovni, kde by vzdálenost a zřejmě i čas nehrály vůbec žádnou roli.

Zároveň se prokázalo, že lidská DNA je schopna produkovat ohromné množství miniaturních „červích děr“ na molekulární úrovni společně s jevem, který je znám jako „Einstein-Rosenův most“. To by potvrzovalo možnost přenosu informací mimo prostor a čas na kvantové úrovni, ke kterému dochází mimo naše fyzické vědomí. Pokud by se nám podařilo vědomě aktivovat tento proces na úrovni fyzického vědomí, mohli bychom použít naši DNA k přenosu a příjmu informací v napojení na datovou síť Vesmíru zcela vědomě. Výsledky získané ruskými vědci byly tak revolučního charakteru, že nezadržitelně spustily vznik dalších vědeckých skupin a pracovišť i na jiných místech světa (USA, Kanada, Holandsko, Německo, Austrálie atp.). V současné době všechna tato pracoviště mezi sebou aktivně komunikují a postupně dochází k sjednocení výzkumu, kdy se jednotlivá pracoviště soustřeďují na zcela konkrétní dílčí problematiku. Tento trend je úžasnou výzvou a nadějí směrem do budoucna. Měli bychom doufat, že všechny tyto objevy budou využity konstruktivním způsobem pro dobro nás všech na této planetě.

***Ruští vědci a posléze další začali s výzkumi DNA před mnoha lety. Dlouho nám byly jak výzkumy tak jejich výsledky tajené, což jsou v podstatě do dneška. Jisté skupiny nemají zájem na tom,aby se lidé dozvídali o svých „božských“ možnostech, nechovali by se dál jako strachem zotročená nevědomá masa. Veřejnými se tyto informace stávají díky dnešní době – díky energii, která působí na vědomí a svědomí některých vědců a díky komunikačním prostředkům..

Rusko jsem navštívila za tímto účelem několikrát, je pokladnicí vědění. Skvěle o výzkumech a možnostech DNA píše a přednáší také americký biolog Bruce Lipton či Gregg Braden. Osobně s těmito vědci spolupracuji, znám je i jejich výzkumy, zúčastnila jsem se jejich konferencí. Je to věc odhodlání otevřít vědomí a myšlení a zajímat se, toužit vědět pravdu. Vesmírnou pravdu, ne sugestivní osobní (-;. (Jitka Třešňáková)***

iconCELÝ ČLÁNEK V souboru PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..