Inspirála

logo

JE PLANETA ZEMĚ ŽIVÁ?

Je to jako ptát se, zda je jedna z nesčetných buněk v našem těle naživu! Planeta Země je živá a stejně jako všechno stvořené a živé je podrobena podnětům a „připomínkám“ kosmických zákonů, které na rozdíl od lidí nemůže ignorovat, ani je změnit. Země je živá: dýchá, má vědomí a je empatická. Miluje. Žije svůj život v makrokosmickém těle. Planeta Země je stále aktivní a mladá molekula. Sluneční soustava, jejíž je součástí, je malá makromolekula jednoho orgánu makrokosmické bytosti. Lidé jsou enzymy, které "by měly " zpracovávat a transformovat prvky a elementy, které Země získává pro svou budoucnost a stabilitu své funkční rovnováhy. → VIDEO DOKUMENT O KRÁSE ZEMĚ –

Pravdou je, že „enzymy – lidé“ na planetě Zemi si nejsou vůbec vědomi tohoto nesmírně důležitého partnerství a spolupráce, ani nepřipravují prostředí tak, aby pomohli jejímu procesu růstu, i když ví, že pokud pomohou Zemi, pomáhají sobě samým, vlastní prosperitě a zdravému životu.

Ano, planeta Země žije a reaktivní síly sebeobrany jsou nepředstavitelné a nepředvídatelné. Pokud vnímá, že je znásilňována, brání se! Nedělají totéž naše buňky, když se cítí ohroženy? Tudíž nedivme se jejím reakcím. Jsou součástí jednoho z nejvyšších a neměnných zákonů příčiny a následku.

Je podstatné uvědomit si, že součástí přirozenosti této planety je podnět sebeobrany, který je schopen jemu dostupnými prostředky změnit negativní frekvence zasahující její kůži (půda, porosty) či orgány (kontinenty), které spolupracují na uchování její rovnováhy a funkční stability. Tuto skutečnost dokládá také věda, např. skvělý americký biolog a vědec Bruce Lipton (v českém jazyce vyšla jeho kniha Biologie víry, ve slovenštině Biológia presvedčenia).

Do momentu, kdy si uvědomíme tyto vyšší hodnoty, které přesahují naši inteligenci a naše vědomí a svědomí, jsme nevyhnutelně omezeni, protože nejsme schopni usnadnit její přirozený evoluční kosmický proces.

Pokud Zemi budeme milovat tak, jak má být milován „dům“, který obýváme, a pokud naše činy budou přinášet zaslouženou pozornost této velkorysé matce a zploditelce života, krásy a bohatství a hojnosti prozřetelnosti, pak se mnoho věcí změní a nezbytné osvícení nám nebude odepřeno.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace