Inspirála

logo

Individuální aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY

Metamorfní technika je hluboce účinnou metodou uvolňující energetické bloky vzniklé v prenatálním období, mající vliv na kvalitu prožívání současného života. Aplikací této metody tedy odstraňujeme duševní, psychické a emocionální bloky, přeměňujeme životní vzorce a navracíme stav ošetřovaného do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností. Pro podporu své cesty k sobě samým a k plnohodnotnému prožívání Vašeho života můžete využít možnosti INDIVIDUÁLNÍCH TERAPIÍ vedených lektorkou a terapeutkou metamorfní techniky a šiřitelkou této metody v Česku a na Slovensku Jitkou Třešňákovou. Termíny individuálních terapií jsou závislé na cestovních plánech terapeutky. Jsou pro ně využívány dny před kurzy a po kurzech v daných městech ČR a SR.

Cena individuální terapie a konzultace:

 • Aplikace MT (60min.)+ 10 min. konzultace: €. 50,00 (Kč 1.300,–)
 • Konzultace (terapeutka pracuje v rozšířeném stavu vědomí): €.50,00 (Kč 1.300,–)
 • Aplikace MT (60min.) + konzultace (30min.): €.70.00 (Kč 1.900,–)
 • Aplikace MT (60min.) + konzultace (60min.): €.80.00 (Kč 2.200,–)
 • Základní cyklus aplikace MT (10 aplikací, 60min./jedna aplikace): €.400,00 (Kč 11.000,–) včetně 60 min. konzultace

Individuální terapie MT může pro Vás být optimálním prostředkem pro seznámení se s metodou MT či mezičlánkem pro následné absolvování základního kurzu MT.


APLIKACE METAMORFNÍ TECHNIKY NA DÁLKU

je možností, jež můžete vzyužít, ať jste v kterémkoliv místě na Zemi. Funguje na principu „Vše je propojeno“ a má stejný průběh a účinky, jako kontaktní aplikace MT. Klienti popisují přímo v době aplikace vjemy na fyzické, psychické i emocionální úrovni, někomu se vyplavují obrazy či pocity, jež jsou procesem sami zpracovány a uvolněny…

Aplikace na dálku může být součástí sekvence aplikací, kde je možné alternovat aplikaci kontaktní s aplikací na dálku. Je také možné provádět celou sérii aplikací MT na dálku.

 • Aplikace MT na dálku (60min.)+ 10 min. konzultace: €. 40,00 (Kč 1.000,–)
 • Konzultace přes Skype/Messenger 60min.(terapeutka pracuje v rozšířeném stavu vědomí): €.40,00 (Kč 1.000,–)
 • Aplikace MT na dálku(60min.) + konzultace přes Skype/Messenger(30min­.): €.50.00 (Kč 1.300,–)
 • Aplikace MT na dálku(60min.) + konzultace přes Skype/Messenger(60min­.): €.60.00 (Kč 1.500,–)
 • Základní cyklus aplikace MT na dálku (10 aplikací, 60min./jedna aplikace): €.300,00 (Kč 7.500,–) s bonusem 60 min. konzultace přes Skype/Messenger

INDIVIDUÁLNÍ KURZ METAMORFNÍ TECHNIKY

Máte-li zájem o individuální předání praktických i teoretických znalostí týkajících se metody MT tak, abyste ji mohli provádět sobě a druhým jak v rodině, tak terapeuticky, je možné dohodnout kurz pouze pro vás. Délka trvání kurzu je 6hod. a jeho cena €. 300,00 (Kč 7.500,–) jak pro základní tak pro prohlubovací kurz + náklady (cestovné, ubytování..).

Kontakt pro individuální terapie a kurzy:

e-mail – info@inspirala.cz

Tel. kontakt pro volání či sms:

•Z České republiky – 00420 776 089156

•Ze Slovenska – 00421 944 482007

•Z Itálie – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Terapeutické ošetření MT