Inspirála

logo

POZVÁNÍ OD RUSKÉHO VĚDCE, TERAPEUTA A PSYCHOLOGA ANATOLIJE NĚKRASOVA

V Moskvě - zprava-Alex Giertli, majitel nakladatelství Eugenika - Anatolij Někrasov - Jitka Třešňáková, zakladatelka as. Inspirála

V Moskvě - zprava-Alex Giertli, majitel nakladatelství Eugenika - Anatolij Někrasov - Jitka Třešňáková, zakladatelka as. Inspirála

Anatolij Někrasov přináší duchovní a psychologické poznatky, které může ve svůj prospěch využít doslova každý z nás. VIDEO KE SHLÉDNUTÍ ZDE

Zkoumá mezilidské vztahy i lásku – muže a ženu, vztah k dětem a rodičům, a dokonce i lásku k vlasti a národu, postoje k práci a k hmotnému zabezpečení. Zabývá se rovněž tím, co se děje s člověkem po smrti a jak co nejlépe zvládnout odchod blízké osoby. Na základě své bohaté osobní zkušenosti a rozsáhlé psychologické praxe napsal mnoho čtivých a velmi zajímavých až převratných titulů, které nám skutečně mohou pomoci vyhnout se mnoha problémům a najít řešení různých životních úkolů.

Na veletrhu EVOLUTION v Praze na Výstavišti je pro vás dne 20.04.2013 v 15­.30 připraven živý video – přenos přednášky Anatolije Někrasova na téma Přijmout bohatství života – Pokud si myslíme, že nám něco chybí, máme problémy ve svém vědomí. Poklad, který nazýváme „ŠTĚSTÍ“, má každý schovaný uvnitř. Člověk není zrozen pro utrpení, ale pro trpělivost. Člověk je zrozen pro prožívání radosti a lásky. Nikdy není pozdě dovolit si být šťastný. Je nezbytné opírat se o ty kousíčky štěstí skryté uvnitř v nás, pěstovat štěstí své rodiny, lidu. Buďte šťastní tady a teď a nečekejte, že vám osud věnuje nějaké jiné štěstí. Jsem přesvědčen, že pramen naší svobody, lásky, radosti a štěstí je uvnitř v nás – to znamená, že jej lze používat. Záleží to pouze na nás samotných, na ochotě převzít za vlastní štěstí plnou zodpovědnost.

V RÁMCI PŘEDNÁŠKY BUDOU K DISPOZICI VŠECHNY KNIHY ANATOLIJE NĚKRASOVA V ČESKÉM JAZYCE.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Anatolij Někrasov