Inspirála

logo

TANCE UNIVERZÁLNÍHO MÍRU

Tance Univerzálního Míru jsou skupinové tance, které na bázi dávných tradic propojují lidi, náboženství a kultury celého světa. Jsou zařazovány tance: havajské, súfijské, křesťanské, latinské, hebrejské, budhistické, maorské, tibetské i hindu.

Jste-li příznivci manter a nejposvátnějších popěvků z celého světa a z různých světových náboženství, můžete prohloubit jejich účinek jejich zpěvem a zažít je tak jednoduchými symbolickými tanci. Naplňují mírem, harmonií a oslavují jednotu, která je nad všemi světovými spirituálními směry a tradicemi. /Zde není třeba žádná hudební ani taneční zkušenost/Nenáročné pohyby a zpěv se pravidelně opakují/Tance jsou kruhové, takže není nutné mít sebou partnera/

--

Zmínka o mantrách obecně

-- Mantra je krátká a mocná zvuková duchovní formule, která má schopnost transformovat vědomí. Faktem je, že obvzláště v sanskrtu mantry působí i fyziologicky tím že rozvibrovávají meridiánové dráhy např.na horním patře. Na druhou stranu to není nic hypnotického ani magického, je to pouze záležitost praxe a opakování. Když praktikujeme mantru, vyvoláváme největší sílu, kterou jsme schopni vyvinout: můžeme ji nazvat Bohem nebo Vnitřním Já, ať už ji nazýváme jakkoli, mantrou vyvoláváme lepší stránku naší povahy. Tyto formule tvoří část rozsáhlejší série modliteb, i když mantra není modlitba v pravém slova smyslu; skutečnou modlitbou něco žádáme, zatímco mantrou se snažíme přiblížit se k Božství. Mantra má také schopnost zklidnění mysli a je to jeden z nejsnadnějších prostředků k vyjádření Božské přítomnosti.

-- Jestliže mantry či posvátné texty zpíváme a navíc doprovázíme symbolickým pohybem, účinek je o to silnější.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: TANCE