Inspirála

logo

ŽÍT ŽIVOT, KTERÝ STOJÍ ZA TO ŽÍT – ANEB CO PO NÁS CHCE BŮH?

Žít vědomě – vědět, co a jak naše konání ovlivňuje – je základem pro zdraví, vyrovnanost a soulad na všech úrovních. Být vědomý znamená být imunní vůči vlastnímu i okolnímu strachu, stresu, nemocem a manipulaci. Někteří lidé se domnívají, že datem 21.12.2012 je celé období změn překonáno, mnozí míní, že se vlastně nic nestalo… Omyl! říká Silvano Paolucci

Do 21.12.20102 jsme si hráli, trénovali se a připravovali se. Toto datum je pouhým vstupem do jádra klíčového momentu lidských dějin, je to doba probuzení lidských bytostí prostřednictvím velkých zkoušek.

Prosincový úplněk (28/12/2012) se shoduje se začátkem obtížného a delikátního období, které končí úplňkem v červnu (23/06/2013). 21.12.2012 – 21.06.2013 je čas práce na sobě a v sobě, čas pustit a vzdát se schémat založených na strachu, egu, vlastnění a moci. Jedinou jistotu, kterou přináší tento moment je bezmezná boží láska, která nyní nenechá nikoho spát.. Jak se říká, buď to půjde po dobrém (vědomě) či po zlém (pokud strkáme hlavu do písku a nechceme vidět ani slyšet).

V tomto období může mnoho lidí klesat pod zátěží a bolestí nejtěžších zkoušek týkajících se zdraví, financí, ega a psychiky, těžkostí a závislostí, sexu, moci. To vše platí také z hlediska vyššího a většího: „Jak dole, tak nahoře; jak nahoře, tak dole“ – to, co jednotlivec prožívá ve svém životě, prožívají také města, národy, kontinenty, Země, lidstvo!

Neznamená to podlehnout obtížím, kterými se bude velká část populace zabývat. Naopak, pokud zůstaneme vědomí a v hluboké důvěře, uvidíme, jak ustupuje a odchází „starý svět“ před nástupem „nového světa“, uvidíme, jak se schémata starých individualistických stereotypů tříští jako vlny o skálu nových myšlenek ukovaných jednotou záměru mas spojovaných touhou po pravdě, svobodě a rovnosti.

Červen je měsícem sklizně úrody, ve kterém ve společném spojení s našimi bratry a sestrami, po dlouhé cestě nekonečným množstvím životů budeme žít nové paradigma. Uvidíme lásku, jak postupuje dopředu, jak překonává strach, uvidíme zrod nového kolektivního vědomí.

• Kdo opravdu jsme? Jaká je naše přirozenost a přirozený způsob života?

• Jak přerušit okovy schémat, která nás ukotvují v různých formách strachu e nedovolují nám jít dál.

• Zkoušky na cestě k novému vědomí, k novému způsobu vnímání a bytí.

• Pokud víš, kdo jsi, víš, co máš dělat…

… Stejnojmenou přednášku (Praha, veletrh EVOLUTION, Pražské Výstaviště, 19.04.2013, 17.00h. Sál S1) přináší do České republiky italský lektor a badatel Silvano Paolucci v rámci svého jedinného pobytu v ČR v první polovině roku 2013.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..