Inspirála

logo

PROBUZENÍ A POCHOPENÍ ŽENY V SOBĚ aneb NÁVRAT K MILOVÁNÍ A UCTÍVÁNÍ VLASTNÍHO ŽENSTVÍ

V této době návratu k sobě samým je nesmírně důležité, aby se ženy opět staly bytostmi nesoucími lásku a čistotu a uvědomily si velký dar toho BÝT ŽENOU v celé kráse a síle. Muži mohou být MUŽI pouze pokud se opět ženy stanou ŽENAMI – Výjimečný seminář pro ženy a dospívající dívky pomůže ženám pochopit samy sebe ve své cykličnosti spojené s menstruací, která je neskutečným zdrojem tvůrčích, spirituálních, sexuálních, emočních a fyzických energií. Je to dar, který každý měsíc dává ženám sílu k vlastní regeneraci, k působením na okolní svět, k propojení se se Zemí a s rodinou a k propojení moudrosti a inspirace jak žít vědomě ve svém fyzickém těle a pochopit jej; dar, který připomíná současným ženám, že k jejich životu neodmyslitelně patří cykličnost a vede je k přijetí a projevení vášnivosti, nadšení a tvořivosti.

Každé ženské vajíčko má potenciál popsatelný jako mikrokosmos. Realizaci tohoto potenciálu spouští spermie při proniknutí do vajíčka prostřednictvím menstruační krve. Menstruační krev je to hlavní, co ženu spojuje s bohyní, menstruační krev je popisována jako velmi silně okysličená, dává život a umožňuje početí. Po skoro dva tisíce let se ženy děsily a štítily své krve a ošklivily si ji, a jejich krvácení proto provázely křeče, nechutenství i bolesti, ačkoliv od počátku lidstva až do nástupu poslední epochy patriarchátu a propagandy o ďábelskosti ženského pohlaví byly se svou krví v tom nejlepším možném vztahu – v posvátné úctě. Podobnost ženy s Bohyní tedy není dána jen vajíčkem a dělohou, je dána především menstruací, plodným cyklem.

1-denní seminář pro ženy je vedený lektorkou a terapeutkou Mirkou Resslerovou

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace