Inspirála

logo

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST - NAUČTE SE, JAK REALIZOVAT ZÁZRAKY V DENNÍM ŽIVOTĚ - praktický kurz v Praze

Kurz SECRETS PRO KAŽDÝ DEN se koná v Praze ve dnech 19. –21.10.2012. Lektor Petr VLADYKA Vás provede tématy: Napojování se na zdroje. Uvedení našich záměrů do praxe. Jak myšlenky utvářejí okolnosti kolem nás, jak působí na to, jak se cítíme, jak na věci nahlížíme a také na to, co dostáváme a koho potkáváme.

O objevení našich schopností a vloh.

O kontrole myšlenek, kdy ze zvyku či podvědomě sklouzáváme do vyjetých kolejí… Obvzlášť zde jsme díky společnosti, školnímu hodnocení a dědictví minulých staletí, odkojeni zaměřením na negativa (co nejde, co je špatně a co vše je problém../ a když si to všechno uvědomíme a zjistíme až do jaké míry nás to vše ovlivňuje, či někdy dokonce utváří naše životní situace, položíme si otázku:

Co s tím, kde začít a jak to uvádět do každodenního života?

v programu:

Secrets – sestava jednotl.kroků na každý den

Napojování se na zdroje síly /postoje-runy, quantum pause/

Více o zakotvování představ a upevňování cílů /techniky NLP/

Technika z Ho´oponopono – zbavování se scénářů po šamansku

Sestavování osobních individ.afirmací na míru, jejich úskalí a zásady

Zásadní rozdíly mezi tvořením z mysli-Ego/The Secret/ a tvoření ze srdce /Vyšší Já/

Krokový systém záměrů na cíl /ve 3 hlavních modifikacích – integruje většinu publikovaných přístupů/

Několik programových řízených imaginací a relaxací, účastníci dostanou i na CD

Důsledky věd.objevu programovatelnosti DNA a objev Biofotonů! /Fr.Popp/

O teorii „mraků“/a jejich zákonitosti -egregory/

Techniky nabíjení se /též z Bioenergetiky a Komunikace jinak/

Podrobněji další techniky eliminující naše scénáře /např.6-bodový postup/

Jak se zbavovat negativní energie /hygiena myšlenek, indiánské čištění aury a prostoru/

Konkrétní body k zařazení do každodenního programu pro pohodu, dosahování cílů a zefektivnění

Doporučujeme shlédnout film „What the bleep do we know? – Co my jen víme?“ a „The Secret“. Zatímco v tomto filmu či knize se pracuje hlavně s „The Law of Attraction“ – Zákon Přítažlivosti a jde o tzv.tvoření z mysli, které má omezenou platnost, na kurze probereme a prakticky rozpracujeme několik zákonů dalších a zejména techniky a konkrétní kroky, co dělat pro naše cíle a živ.vyrovnanost každý den.

Termín: 19–21.10. v Praze, zač.v pátek 15.30h-20h, so 9–19.30h, ne 9–18h (plánek s místem konání bude zaslán po přihlášení)

Cena: 2300Kč Pro účastníky předch.kursů „Co je za Komunikací“ nebo „Intuice a symboly“ : 1900Kč Pro členy Inspirály: 2100 Ppro opakovanou účast na tomto semináři: 950Kč

S sebou: zápisník /např.A5/ ve vazbě s bar.motivem který se vám líbí, podložku na ležení či deku

Lektor kurzu: Mgr. Petr Vladyka

Jako externista vede VŠ semináře na téma „Moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce“, specializovaná školení forenzních psychologů, nedirektivní psychoterapii, celostátní Evropský projekt vzdělávání učitelů v ČR, dále již 18.rokem kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, techniky zapamatování, komunikaci a rozvoj kreativity.

Pro přihlášení se na kurz či další informace volejte: tel. 777 801234

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace