Inspirála

logo

CHCETE TVOŘIT A LÉČIT MYŠLENKOU? MEZNÍKEM JE STRÁŽCE PRAHU čili EGO

V důsledku událostí dnešní doby se v nás rodí otázky o smyslu života, přehodnocujeme své žebříčky hodnot. Vše se zesiluje – jak kladné tak záporné a nezpracované aspekty. Vyšší principy mají díky podpoře z vesmíru stále silnější a rychlejší účinek. Podstatou je očista. Klíčem je láska. Jak se ale pročistit ve vlastním nitru od hluboce uložených a zakořeněných aspektů ega, které ovládá naše myšlenky, naše akce a naše reakce? Jak rozpoznat to, co nám diktuje lži, co nás nutí uhýbat, konat účelově až sobecky, to, co nám neumožňuje konat v pravdě a lásce, tudíž v naší opravdové podstatě?

Kdo je strážce prahu?

Všichni proroci včetně Ježíše mluvili o “tyranovi” v nás, který z nás dělá otroky a jehož ovládnutí je nezbytné k možnému osvobození se od toho tajemného temného vnitřního hlasu, jenž nás uvádí do disharmonie a nesouladu, podněcuje naši skrytou touhu cítit se mizerně, přivádí nám zmatené, trýznivé a pesimistické myšlenky a nabádá nás k neblahým reakcím a rozhodování oproti láskyplnému vnitřnímu hlasu duše. Staří Egypťané jej nazývali KA – démon v nás, v esoterických vědách je nazýván STRÁŽCE PRAHU.

Strážce prahu je takto nazýván, protože je poslední skutečnou překážkou na cestě k plnému vědomí toho, kým opravdu jsme, ke spojení se svou Duší a s božskostí v nás.

Strážce prahu, ve středověké symbolice drak je naše nižší Já; kombinace materiálních a polo-materiálních principů, které tvoří nižší ego, jež většina lidí láskyplně konejší a opečovává kvůli své vlastní sebelásce a hypotetické jistotě. Člověk nevidí své vlastní skutečné kvality, dokud lpí na své nižší přirozenosti. V nižším Já kromě zvířecích instinktů sídlí také vypočítavý intelekt se všemi jeho lstmi a vytáčkami, s jeho osobní vůlí a láskou k iluzím.

Seminář STRÁŽCE PRAHU – 10.-11.11.2012, Praha

iconCELÝ ČLÁNEK V souboru PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články