Inspirála

logo

12 UŽITEČNÝCH DOPORUČENÍ PRO ROK 2012

Nemohu uvěřit tomu, že rok 2012 je už tady. Čekali jsme na tento zvláštní rok 26.000 let…

1. – Kosmický Okamžik – všechno bylo přípravou pro kosmický okamžik, ke kterému došlo v 11.11hod, 21. prosince tohoto roku. Stejně jako tomu bylo v 11.11.11, otevřou se nebeské brány a energie Zdroje nám bude přístupná, pokud budeme připraveni. Pouze v tomto čase bude energie mnohem silnější, a pokud přijmeme vše, co se nabízi v letošním roce, bude mít naše duše obrovskou příležitost pro duchovní pokrok. Proto se aktivně připravujte v průběhu roku modlitbou, meditací a správným jednáním.

2. – Je opravdu důležité, abyste zůstali uzemnění, abyste zůstali pevní ve své síle ať se děje cokoliv. Pro tuto cestu obzvláště – ujistěte se, že se správně stravujete.

3. – Některé přicházející energie budou velice vznešené a čisté a musíme je nechat projít skrze náš čakrový systém, neboť jsme prostředníky mezi nebem a zemí. Výrazně pomůže, pokud si představíte vašich 12 pětidimenzi­onálních čaker, volně se točících. Nemusí to trvat dlouho. Můžete si to představovat, například když jste v posteli, když na něco čekáte nebo při chůzi. K tomu vám může pomoci, když požádáte jednorožce, aby s Vámi pracovali.

4. – Každé novoluní přináší šanci pro nové začátky. Každý měsíc dělejte rituál, kterým odříznete to staré a přivoláte to, co chcete. Sledujte pak, jak se Váš život pohybuje vpřed mílovými kroky.

5. – Třicet tři kosmických portálů se pomalu začíná otevírat a vyzařovat na Zemi světlo z 12ti paprsků, ale také stříbrný paprsek, stejně tak jako bezpodmínečnou lásku Krista. Každý den můžete pomoci tomuto procesu vyvoláním Zlatého Paprsku Krista skrze vás. Je zde informace o 33 Kosmických portálech otevíraných jak v roce 2012, tak v letech pozdějších. Požádejte o návštěvu těchto portálů ve spánku a nasávejte energii.

6. – Pomoc druhým – Střední východ potřebuje pomoc, proto vyšlete Kristovo Světlo k portálu v Mezopotámii, aby se mohl rychle otevřít a mít přímý vliv na tuto oblast. Tím se zesílí i vaše světlo.

7. – Denně zapalte svíčku pro úspěch Olympijských her, aby čakra zemské hvězdy nacházející se v Londýně, dostala dostatek světla k otevření a nastavení pětirozměrné kundalini energie naší planety.

8. – Sledujte své myšlenky, slova i činy a ujistěte se, že jsou pětirozměrné. Čtěte pětirozměrné knihy a udržte energii svého domova čistou pomocí krásné hudby, květin, vonných tyčinek a radosti. (Klíče k Vesmíru jsou zcela 5D a vyzařují tuto energii do místnosti).

9. – Alespoň dvě nebo tři noci v týdnu navštivte ve spánku Archanděla, síň Nanebevzatých Mistrů nebo Kosmický portál. To rapidně urychlí Váš duchovní růst.

10. – Vizualizujte si svou auru ve zlaté barvě. Pak se vyrovná s andělským světlem a energií Zlatého věku, který přichází.

11. – Veďte si duchovní deník. Jen si zapisujte poznámky o svých myšlenkách nebo meditacích či zkušenostech a můžete být překvapeni, jak daleko jste došli, když si jej přečtete na konci roku.

12. – Otevřete své srdce Vesmíru a nabídněte se k službám lásky. Při tom vdechujte lásku a podporu Vesmíru a vězte, že jak dáváte, tak budou všechny vaše potřeby splněny.

© 2012 Diana Cooper (www.dianacooper.com) Pro www.svetloatlantidy.cz přeložila Lucie H. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..