Inspirála

logo

AROMATERAPEUTICKÁ LINIE pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii

AROMATERAPEUTICKÉ PRODUKTY LINIE VÍLY/ELFI/ANDĚLÉ /ESEJCI PRO HARMONIZACI ČLOVĚKA

AROMATERAPEUTICKÉ PRODUKTY LINIE VÍLY/ELFI/ANDĚLÉ /ESEJCI PRO HARMONIZACI ČLOVĚKA

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší. Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka. Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje. Záměrem je vytvořit produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek. Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

 • PARFÉM
 • SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON
 • OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI
 • VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku tvoříme spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod.. Těšíme se na vás…

.


.

POPIS PRODUKTŮ

ELFI

 • ELFI TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE OSOBNOST

 • Aktívní principy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Smil, Mandarínka, Pepř, Celer, Skořice, Pomeranč

 • Působí na 3. čakru, tudíž na fyzickou rovinu, ovlivňuje trávicí ústrojí, které uvolňuje a harmonizuje
 • Zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem. Pomáhá odstranit energetické bloky, které paralyzují život a jeho projevy.

Olej Elfů podporuje osobnost, projevení vlastních schopností a tvořivosti i osobní růst a zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem. Esence slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice působí na 3° čakru umístěnou v oblasti solárního plexu, která je spojena s emotivitou, s projevením své osobnosti a s vlastním místem ve vesmíru a ve společnosti. Olej Elfů je určen pro emotivní osoby, které mají sklony přenášet vlastní nepříjemné pocity do oblasti žaludku a k uvolnění paralizujících energetických blo­ků.

 • ELFI PARFÉM

EMOTIVITA

PODPORUJE OSOBNOST

Ve všech starověkých lidových tradicích jsou přítomni vlídní duchové, kteří pomáhají lidem. Parfém Elfů je spojen se třetí čakrou, která produkuje emotivní síly určující projevení osobnosti ve společnosi. Esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice udržují energie v rovnováze a podporují prosazení se, sebepřijetí, spokojenost se sebou samými a osobní expanzi zlepšujíc také vztahy s ostatními lidmi.

 • ELFI SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

POVZBUZUJÍCÍ

PODPORUJE VITALITU

Sprchový šampon Elfi pomáhá smýt negativní emoce nasbírané v průběhu dne. Esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice laskají naše tělo svým jemným očistným působením a příjemnou vůní, která se šíří do všech místností. Teplá žlutá barva slunce do nás vlévá radostnou energii v každém ročním období. Z koupelny odcházíme posíleni, s hebkou a šetrně ošetřenou pokožkou a duševně připraveni na pohodu a harmonii. Pomáhá probouzet naše vnitřní dítě.

 • ELFÍ MAGIE OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

PROMĚNÍ VAŠE PROSTŘEDÍ V MÍSTO ELFŮ.

Prostupující aromaterapeutická směs elfů nepřetržitě šíří svou vůni z tyčinek ponořených do tekutiny podporujíc chuť komunikovat s ostatními. Parfém Elfů je spojen se třetí čakrou, která produkuje emotivní síly určující projevení osobnosti ve společnosi. Jsou použity esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru, skořice a sladkého pomeranče. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30m2.

 • ELFI VONNÉ TYČINKY

UVĚDOMĚNÍ

PODPORUJE VE VYJÁDŘENÍ SEBE SAMA A SVÝCH VLASTNÍCH EMOTIVNÍCH ENERGIÍ.

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu.

NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah 8 tyčinek.

.


.

ESEJCI

 • ESEJCI TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

DODÁVÁ SÍLU A TĚLESNOU I DUŠEVNÍ POHODU

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Pačuli, Heřmánek, Rozmarýn, Yzop, Máta, Jalovec, Kadidlo, Kardamon

 • Působí na 1. a 2. čakru vytvářejíc příjemné pocity a harmonii v těle
 • Starodávný recept pro mírnění bolesti a uvolnění těla. Směs esenciálních olejů v něm obsažená tonifikuje a přináší vitalitu.

Je optimální pro fyzioterapeutické masáže, jako balzámový a pro masáže před a po sportovním výkonu. Je to olej síly a vitality pro uvolnění bolesti ve svalech a kloubech.

Masáž je znamenitou kůrou pro tělesnou a duševní pohodu. Olej Esejců zjemňuje pokožku aniž by ji mastil a díky arnice uvolňuje svalstvo. Aromaterapeutická směs Esejců působí na 1° a 2° čakru, jež nás propojují se zemí a se životní energií, aby posílili tělo a povzbudili sílu a fyzickou pohodu. Tento olej je určen pro osoby, které chtějí najít radost a nadšení žít a podpořit důvěru ve schopnost postarat se o své zabezpečení a budoucnost. Pro sportovce je to rychlý nápravný prostředek pro uvolnění svalů a kloubů.

 • ESEJCI PARFÉM

TĚLESNÁ A DUŠEVNÍ POHODA

PODPORUJE ŽIVOTNÍ SÍLU

Vznikl dle starodávného receptu národa Esejců. Tato řada působí na 1°a 2° čakru a podporuje sílu a vitalitu fyzického těla. Esenciální oleje z jalovce, kadidla a yzopu lékařského pročišťují tělo od negativních energií všech úrovní a harmonizují jej. Aby se parfém dostal do aury, nastříkněte jej na dlaně rukou a pohybujte jimi okolo fyzického těla sestupujíc dolů, až se dotknete země.

 • ESEJCI SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

TONIZUJE

DODÁVÁ SÍLU A ENERGII

Sprchový šampon Esejců je ideální pro osoby, které potřebují pozornost a teplo pro unavené a rozbolavěné tělo. Jeho aktivní principy poskytují úlevu těm, kteří jsou oslabeni přepracováním, sezónními nemocemi, zimou a vlhkem. Je obohacen esencemi heřmánku, kadidla, jalovce, yzopu lékařského a máty peprné, je užitečný pro sportovce k odstranění námahy a svalového napětí. Linie Esejců je spojena s prvními dvěma čakrami a přispívá k tělesné pohodě a podporuje sílu a vitalitu.

 • MAGIE ESEJCŮ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU PRO INTERIERY S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

Nese v sobě vzpomínku na epochu, kdy energie lásky byla silná a po níž dnes více jako kdy jindy potřebujeme toužit. Promění vaše prostředí v prostor Esejců. Prostupující aromaterapeutická směs Esejců plynule šíří svou vůni prostřednictvím tyčinek ponořených do tekutiny. Tato vůně zesiluje vnímání malých i velkých každodenních věcí, které běžně prožíváme, aniž jsme si toho vědomi. Tato linie působí na 1° a 2° čakru a podporuje sílu, harmonii a krásu fyzického těla. Esenciální oleje jsou z patchouli, jalovce, rozmarýnu, kadidla, heřmánku, yzopu lékařského a máty. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2

 • ESEJCI VONNÉ TYČINKY

BLAHOBYT

DODÁVÁ SÍLU A OPTIMISMUS

POMÁHÁ HARMONIZOVAT DUCHA A HMOTU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu. NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsahuje 8 tyčinek.

.


.

VÍLY

 • VÍLY TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE ŽENSKOST

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Jasním, Ylang Ylang, Citrón, Skořice, Růže, Hořký pomeranč

 • Působí na 4. čakru, otevírá srdce a nové city.

Vytvořen pro ženy. Pomáhá při celulitidě, drenážuje lymfatické bloky, zjemňuje předmenstruační syndrom. Esence růže a jasmínu doprovází ženu ve všech jejich životních etapách, od puberty po menopauzu a dále. Optimální po opalování.

 • Pomáhá řešit ženské problémy – celulitidu, hormonální problémy, depresi, problémy s kůží, citové problémy. Probouzí vílu schovanou v každé ženě.

Masáž je vynikající procedurou pro blahobyt těla i duše. Vílí olej změkčuje pokožku, nemastí a díky mimóze zlepšuje nedokonalosti pokožky. Vílí aromaterapeutická směs působí na 4° čakru spojenou se srdcem, s city a citovými vazbami. Vílí olej je určen pro osoby, které se touží otevřít vuztahům a schopnosti milovat. Směs oleje skvěle podporuje ženu v důležitých životních mometech a prožitcích a dává vyniknout její ženskosti a smyslnosti.

 • VÍLY PARFÉM

PODPORUJE ŽENSKOST A KRÁSU

Je kouzelné znovu objevevit tu část ženskosti tak trochu divokou, instinktivní a naivní, která sahá k nejjemnější části duše. Takové vnímání pomáhá nalézt prostotu, která nás dovede do souladu se stvořením země, nebe, přírody a kouzelnými bytostmi, které čekají, aby s námi navázaly kontakt. Vílí parfém působí na 4° čakru spojenou se srdcem a city a zejména s ženským aspektem.

 • VÍLY SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

JEMNÝ

PODPORUJE ŽENSKOST

Vílí sprchový šampon napomáhá ženské energii probudit se a projevit se. Je bohatý na esence jasmínu, ylang ylangu, skořice a růže, jež uvolňují smyslné, sladké, uvolňující a afrodiziakální vůně a zaplavují prostředí vytvářejíc tak vhodnouatmosféru pro znovu objevení ráje, jež žije uvnitř každé ženy. Olej Petit Grain pročišťuje, uvolňuje a dodává správný tonus pro zahájení dne ve znamení optimismu a smysluplnosti. Působí na 4° čakru spojenou se srdcem a s city, jichž je žena královnou.

 • VÍLÍ MAGIE OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

PROMĚNÍ VAŠE PROSTŘEDÍ V MÍSTO VÍL

Prostupující aromaterapeutická směs Víly šíří nepřetržitě svou vůni z tyčinek ponořených do tekutiny a přenáší smyslnost a euforii těchto magických lesních bytostí. Zvýrazňuje krásu, podporuje svůdnost a může nám otevřít úrovně bytí odlišné od běžné reality. Vílí osvěžovač působí na 4° čakru spojenou se srdcem a s city a obzvláště na ženské tělo díky esenciálním olejům jasmínu, ylang ylangu, citrónu, skořice, růže a Petit Grainu. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2.

 • VÍLY VONNÉ TYČINKY

ŽENSKÝ ASPEKT

POVZBUZUJE PŘEDSTAVIVOST

VYTVÁŘÍ SMYSLNOU ATMOSFÉRU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu. NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah 8 tyčinek.

.


.

ANDĚLÉ

 • ANDĚLÉ – TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE DUCHOVNÍ ASPEKT

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Pomeranč, Mandarínka, Bergamot, Neroli, Kadidlo, Heřmánek,
Meduňka, Řebříček, Jasmín.

 • Působí na 5. a 6. čakru, podporuje duchovní rozvoj.

Přináší uvolnění, harmonii a ochranu. Je specificky vhodný pro „křehká období“: pro napnuté a stresované lidi, pro staré lidi, pro děti.

 • Ideální pro večerní masáž dětí, osob ve stresu, starých lidí. Lehký a jemný jako mávnutí křídel.

Andělský olej změkčuje pokožku, nemastí a díky řebříčku uvolňuje svalstvo. Je vhodný zejména pro masáže, je skvělý pro navození tělesné pohody a duševního blaha. Výtažky z mandarinky, pomeranče, neroli a heřmánku působí na pátou a šestou čakru, uvolňují tělo a osvobozují mysli od negativních myšlenek, smutku a melancholie. Podporují nalezení koncentrace a správných slov, stimulují duchovní aspekt v člověku a uvolňují stres a napětí. Aromaterapeutická směs je určena pro stresované, nesmělé a váhavé osoby, pro všechny, kdo mají problémy s usínáním, seniory i pro děti. NEMASTÍ.

 • ANDĚLÉ PARFÉM

VNITŘNÍ KLID

PODPORUJE UVOLNĚNOST A DUCHOVNÍ ASPEKT

Z míst, kde vládne světlo, konají andělé svou práci pro omoc a podporu lidstva. Podle tradice k nám andělé přicházejí prostřednictvím vůně květin. Tento parfém šíří duchovní energii andělů, pročišťuje, vytváří harmonii a podporuje stav pohody. Působí na pátou a šestou čakru, čili na energetický moment evoluce směrem k duchovnosti.

 • ANDĚLÉ SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

UVOLŇUJE

PODPORUJE ODPOČINEK A POHODU

Čistota těla je nezbytná pro každodenní hygienu a se sprchovým šamponem andělů se přemění na opravdovou a skutečnou očistu od negativit vstřebaných během dne. Jemnost rostlinných povrchově aktivních látek společně s aloe jemně očistí i tu nejcitlivější pokožku. Aromaterapeutická směs andělů spojená s pátou a šestou čakrou, spolu s andělikou lékařskou a olší lepkavou působí na snížení zánětlivých stavů, bolestí ze stresu, nervozity, úzkosti a pro znovu nalezení pohody.

 • MAGIE ANDĚLŮ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

Promění vaše prostředí na andělské místo. Prostupující aromaterapeutická směs andělů se stále šíří z tyčinek ponořených do tekutiny a přenáší klid našich nebeských strážců. Toto aroma působí na 5° a 6°čakru, čili na evoluční energetický moment směrem k duchovnosti. Esenciální oleje z mandarinek, nerolové silice, kadidla, heřmánku, meduňky, jasmínu a pomerančů.

Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2.

 • ANDĚLÉ – VONNÉ TYČINKY

DOPORUČENO PRO: JÓGU, MEDITACE, SPIRITUALITU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu.

NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah: 8 tyčinek.

.


.

Produkty jsou dermatologicky testovány v Kosmetologickém středisku Univerzity ve Ferraře. BEZ PARABENŮ, BARVIV, SLS, BHA, BHT A TEKUTÉHO PARAFINU Výrobky jsou mikrobiologicky testovány. Nickel Tested (<0,0001%). Netestováno na zvířatech.


CENY PRODUKTŮ MO a VO v Kč a v €.:

Cena 1ks oleje 150ml je Kč 430,– nebo €. 16,00 (VO cena Kč 350,– nebo €. 13,00)

Cena 1ks oleje 500ml je Kč 990,– nebo €. 36,00 (VO cena Kč 800,– nebo €. 30,00)

Cena 1ks oleje Víly 75ml je Kč 250,– nebo €. 9,00 (VO cena Kč 210,– nebo €. 7,50)

Cena 1 ks parfém 50ml je Kč 790,– nebo €. 29,00 (VO cena Kč 670,– nebo €. 24,00)

Cena 1 ks sprchový gel/šampon 200ml (praktická tuba skvělá i pro cestování) je Kč 320,– nebo €. 12,00 (VO cena Kč 270,– nebo €. 10,00)

Cena 1 ks osvěžovače vzduchu Magic pro interiéry s bambusovými tyčinkami 250ml je Kč 770,– nebo €. 28,00 (VO cena Kč 650,– nebo €. 23,00)

Cena 1 balení vonné tyčinky je Kč 190,– nebo €. 7,00 (VO cena Kč 150,– nebo €. 5,50)

 • VŠECHNY UVEDENÉ PRODUKTY JSOU K DISPOZICI VE VŠECH ČTYŘECH TYPOLOGIÍCH.
 • VELKOOBCHODNÍ CENY – poskytujeme při minimálním odběru Kč 4.000,– (€. 160,00). Pro odběr s VO cenami nám mailem zašlete kopii živnostenského listu, IČO, DIČ, přesný název podnikatelského subjektu a adresu.

PRODUKTY SI MŮŽETE POHODLNĚ OBJEDNAT V NAŠEM INSPIRALA SHOPU

Pro informace a objednávky ze Slovenska:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007


Výhradní dovozce pro CZ:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Složení a exspirace na spodní straně obalu.

Bez konzervačních látek a barviv.

Vyrobeno v Itálii

.

Výhradný dovozca pro SK:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Zloženie a dátum výroby na spodnej strane obalu.

Bez konzervačních látok a farbív.

Vyrobené v Taliansku

.

Miluj sama sebe, miluj svůj život a zázraky se budou dít.

Aromaterapeutická řada ELFI
Aromaterapeutická řada ESEJCI
Aromaterapeutická řada VÍLY
Aromaterapeutická řada ANDĚLÉ
Tělový masážní olej 500ml

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka