Inspirála

logo

JAK UVOLNIT DUŠEVNÍ BLOKY A PŘEMĚNIT ŽIVOTNÍ VZORCE?

METAMORFNÍ TECHNIKA neboli CESTA PROMĚNY – lektorka a instruktorka METAMORFNÍ TECHNIKY Jitka Třešňáková o svém setkání s touto příjemnou a hluboce účinou metodou

Jediná stálá a neměnná věc je ZMĚNA (Budha)

V tomto období se jak zde, tak všude ve vesmíru odehrávají velmi rychlé a velké změny. Tento silný pohyb energie produkuje v člověku strach, změnu vnitřní rovnováhy a chaos.

Vzpomeňme si jen na slavný výrok Herma Trismegista „To, co jest dole, jest jako to, co jest nahoře a to, co jest nahoře, jest jako to, co jest dole“, což popisuje spojení materiálního a duchovního světa, přímý vztah mezi mikrokosmem a makrokosmem a také vztah vlivu událostí ve vesmíru na planetu Zemi a následně na nás jako její obyvatele a opačně.

V posledních letech se objevilo mnoho technik osobního růstu a vnitřního poznání. Tyto externí „nástroje“ nám umožňují najít, nebo spíše znovu objevit naši vlastní cestu a naši vnitřní rovnováhu, která je nezbytná pro vědomé žití našich životů. Život sám je v nepřetržité proměně a je důležité, ba dokonce nezbytné se jí poddat, protože jen tak se můžeme dostat k našemu tvůrčímu potenciálu a odkrýt naše vědomí, vytvářejíce tak jednotu mezi tělem a duší, hmotou a duchem, zemí a nebem.

Sama se téměř 20 let aktivně zabývám souvislostmi mezi nebem a zemí, mezi myšlenkami a ovlivňováním vlastní reality ve všech oblastech (práce, vztahy, hojnost a další). Sleduji, jak vnitřními pocity a podvědomými přesvědčeními ovlivňujeme své fyzické i duševní zdraví.

Mohu s rukou na srdci a s radostí říci, že mi toto hledání, poznávání a nacházení zcela změnilo život. Dříve jsem nevěděla, kdo jsem, co chci, byla jsem plná vnitřního neklidu, zmatku a nevyrovnanosti.

Poznala jsem, že pro návrat k sobě samým je nebytné probudit v sobě pokoru, úctu a respekt, pochopení, důvěru a lásku, a to jak dovnitř – k sobě, tak ven – k lidem, ke všemu živému i neživému, k vyššímu řádu.

Naučila jsem se vidět věci, situace a bytosti takové, jaké jsou. Bez mlhy přání a vysněných vidin.

Pochopila jsem, jak neskutečně úžasně je vše provázané a jak spolu mohou souviset věci zdánlivě velmi vzdálené. Byla mi dána možnost vidět, jak je důležité postupně rozpoznat a odstranit jednotlivá oka řetězů, jež nás vážou ke škodlivým, zastaralým či nefunkčním přesvědčením, závislostem a schématům vyplývajícím ze společenských systémů či tradic, z rodových zkušeností (zkušenosti a traumata našich rodičů, prarodičů a zpět do minulosti..). Začala jsem pomalu rozumět naší pravé podstatě, tomu, že my lidé jsme úžasné bytosti s neomezenými možnostmi, jejichž základním principem je láska. Začala jsem vnímat rozdíly mezi sílou a kvalitou energie myšlenky a několikatisíc­násobně silnější energií srdce nebo chcete-li lásky. Poznávání a cesta k podstatě jsou mým největším osobním koníčkem, mou zábavou a mou prací.

Setkala jsem se s mnoha alternativními metodami, způsoby a terapiemi. Metamorfní technika mne však oslovila velmi specificky pro svou jednoduchost, hlubokou účinnost a dostupnost doslova všem, kdo jen ji chtějí používat.

Metamorfika se dotkla mého srdce. Čím dále ji studuji a používám pro sebe, pro své blízké a terapeuticky a čím více ji předávám ostatním, kteří s naší asociací sdílí své cenné zkušenosti, tím více mne nepřestává udivovat její potenciál. Uvádím níže několik, dle mých zkušeností důležitých, informací k této jedinečné metodě a dovoluji si tak doplnit tuto příjemnou a praktickou knihu.

Srdečně a s úctou a láskou
Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace