Inspirála

logo

VIDEO ZÁZNAM - SILVANO PAOLUCCI V EUGENIKA.TV - KONTAKT S DUŠÍ A MEDITACE TRIANGOLACE DUŠE

Kde sídlí naše duše?

Kde sídlí naše duše?

O duši se toho již řeklo mnoho. Kolik z nás hledá odpovědi na otázky všude možně venku aniž bychom si uvědomili, že toho nejlepšího přítele a rádce máme uvnitř v sobě? Kdo ale svou duši opravdu zná? Jak ji objevit a spolupracovat s ní v běžném životě?

Eugenika.TV vás pozýva na prednášku a meditáciu známeho talianskeho terapeuta Silvana Paolucciho. Vo svete duchovna, ezoteriky a náboženstva sa často hovorí o duši. A hovorí sa o nej až toľko, že samotný pojem duša znie takmer tuctovo a zastaralo. Posolstvo Silvana Paolucciho je jednoduché – znovu objaviť v sebe dušu a spoznať ju.

Stretnutie s dušou prirovnáva napríklad k pocitu, ako keď ste po prvý krát držali v rukách svoje dieťa. Akonáhle sa človek vedome stretne s dušou, tak sa doslova rozpustí v slzách od šťastia. Jej hlas je totiž to najjemnejšie, najkrajšie a najsladšie čo sme kedy počuli.

O návrate k sebe, k svojej duši, Silvano nielen pútavo a múdro rozpráva, ale na stretnutia s ňou najmä sprevádza ľudí cez dynamické meditácie. Jednu z najsilnejších a pritom “najrýchlejších” metód nám previedol pri svojej poslednej návšteve v Bratislave. Vyskúšajte si s nami rýchly vhľad do duše cez intenzívnu meditáciu Triangulácia duše:

VIDEO SE SILVANEM PAOLUCCIM – TRIANGOLACE DUŠE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Silvano Paolucci a Jitka na přednášce Kvantová fyzika amerických indiánů – VŠE JE PROPOJENO na veletrhu ESOTERIKA v Praze (foto poskytla spol. Felicius)

Silvano Paolucci a Jitka na přednášce Kvantová fyzika amerických indiánů – VŠE JE PROPOJENO na veletrhu ESOTERIKA v Praze (foto poskytla spol. Felicius)

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace