Inspirála

logo

KRUHY SVĚTLA - AKCELEROVANÁ POMOC SOBĚ, DRUHÝM A ZEMI

Jsme na začátku Věku Vodnáře – učíme se spolubytí, sdílení a spolupráci. Vycházíme s faktu, že víme, že vše je propojeno se vším a otevíráme se vědomí, že mužeme tvořit svou realitu. Lidé s podobným myšlením a záměry změnit či zlepšit své životy, životy ostatních a energii a pomoci Zemi prostřednictvím vlastního rozvoje a způsobu bytí vytváří po celém světě KRUHY SVĚTLA.

KRUHY SVĚTLA – Trvalá aktivita asociace INSPIRÁLA a DEVACHAN

VÝZNAM REALIZACE KRUHŮ SVĚTLA DEVACHAN:

KRUH je symbolem spojení a sounáležitosti. Mnoho kruhů tvoří řetězec… Představte si 7/8/10 lidí (kruh), který se účastní energetické aktivity (meditace, telepatie, atd..) pro podporu naši planety. Nyní si představte 10/12/15/20 propojených kruhů – kolik lidí, kolik energie! Tyto prsteny jsou body světla svítící v chladné temnotě lidské existence, aby osvětlili cestu změny. Každý kruh je nastaven a připraven pro konkrétní úkol a aktivně pracuje s energiemi. Všechny kruhy jsou součástí velkého kruhu Lotusu (a symbolizují velké řetězce, o kterých jsme se zmínili výše). Chcete být také jeho součástí? Cítíte touhu změnit osud světa? Také si myslíte, že život člověka by měla řídit láska? Kontaktujte nás a budete brzy být součástí vlny prospěšné univerzální lásky: Devachan, projekt nebe pro člověka na Zemi.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKY KRUHU SVĚTLA:

• Vnitřní individuální cílená příprava a růst dle konkrétní danosti osobnosti

• Rychlý akcelerovaný osobní růst prostřednictvím působení energie skupiny (skupina násobí energii jedinců se stejným záměrem)

• Konkrétní program pro podporu lidstva a Země

REALIZACE KRUHŮ SVĚTLA V ČR A SR

V České republice byl na začátku roku 2011 založen KRUH SVĚTLA „Bílá lilie“ v Centru ARKÁNA ve Zlíně. Členové kruhu se schází pravidelně 1 x za 2 týdny.

Kontakt:

Centrum Arkána, nám. TGM čp. 128, 760 01 Zlín

Telefon: +420 777 192 334 – Blanka

E-mail:centrumarkana@seznam.cz

NÁPLŇ PŘIPRAVOVANýCH WORK-SHOPŮ PRO ZALOŽENÍ KRUHŮ V PRAZE A V BRATISLAVĚ:

• Co jsou KRUHY SVĚTLA?

• Co dělají?

• Proč? – jejich smysl

• Odkud pochází?

• Jak fungují?

• Speciální meditace

PODROBNÉ INFORMACE:

e-mail: info@inspirala.cz

tel: z ČR – 00420 776 089156
ze SR – 00421 944 482007

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace