Inspirála

logo

JAK NEJLÉPE PROŽÍT TYTO DNY?

Publikováno pátek 9. prosince 2011
Deepak Chopra – … ano, v nadcházejícím období máme pracovat na sjednocení. Nepomůže nám, budeme-li se tomu bránit nebo se proti tomu stavět. Rozumějte: nejde o sjednocení republik a zemí, ale o sjednocování lidských srdcí a duší – zde se nalézá část pro pochopení, sdílení, smíření a přetvoření světa do nových obrazů a forem. Přes srdce lidí se vše změní. Nelze jinak. Nelze otálet. Čas dochází svého završení a my jsme zde proto, abychom otevřeli svou náruč a začali konat dobré věci pro svět – pro Zemi – pro lidstvo. Každého jedince je v tomto úkolu zapotřebí. Nikoho nelze vyjmout. Neboť každý má zde v tomto Stvoření svůj jedinečný úkol. Čím dříve to pochopíme, tím lépe se bude kráčet vstříc budoucnosti.

Jediné důležité, co teď můžete udělat: vytrvat ve svých meditacích, abyste si udrželi nadhled a odstup nad všemi těmi přízemními zmatky, jež s sebou nesou ještě ti, kteří neprohlédli a nepochopili. Meditace vám pomůže udržet si vysoké vibrace, spojit i sjednotit to, co je potřeba. Meditace vás povede až k samotné moudrosti vesmíru, stejně jako vám zajistí přísun potřebné životadárné energie pro vaše fyzické tělo, a nasytí vaši duši, která prahne po klidu a míru. Nepotřebujete nikoho jiného a nic, než nalézt spojení se svým učitelem a rádcem, který přebývá ve vašem nitru!

Naučit se meditovat – Deepak Chopra: http://www.youtube.com/watch?… <http://www.youtube.com/watch?… &list=PL3F293B6E­FA68A5A5>&fea­ture=results_ma­in&playnext=1&lis­t=PL3F293B6EFA68A5A5 (možnost volby titulků)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..