Inspirála

logo

PROGRAMOVÁNÍ KŘIŠŤÁLŮ - od Silvana Paolucciho (ze semináře ŠAMANSKÁ CESTA K SOBĚ)

Jak můžeme spolupracovat s kameny – křišťály pro uskutečnění našeho konkrétního záměru? Můžeme je naprogromavat­. Jak?

 1. Očistěte křišťál – lázeň vody se solí po dobu 3 dnů nebo očista na drůze ametystu 24hod.
 2. Zklidněte se – uveďte se do meditace a soustřeďte se na křišťál. Představte si jej velký jako dům.
 3. Obcházejte kolem křišťálu a najděte místo, kterým do něj vstoupíte.
 4. S pokorou a láskou vstupte do křišťálu a jděte do jeho centra, do hlavního sálu. Poklekněte před jeho největší stěnou a a poděkujte mu, že Vám umožnil vstoupit dovnitř.
 5. Pozorně se podívejte, zda se někde na stěnách nezobrazuje předchozí programace; pokud ano, s láskou jej poproste, zda ji můžete smazat.
 6. Jakmile budeme vidět a mít pocit, že stěna je prázdná, poprosíme křišťál o povolení k programování (uzdravení, pomoc na určité cestě, doprovod při meditacích apod..)
 7. Zkontrolujeme to, co jsme vryli do jeho paměti, potvrdíme náš záměr a po té opět poklekneme a poděkujeme za povolení k programování našeho záměru.
 1. Vyjdeme z křišťálu s pokorou a plni lásky; představíme si, jak se křišťál vrací zpět do svých původních rozměrů.
 2. Nyní je náš křišťál naprogramován; neopusťme jej, bude nám teď sloužit, ale potřebuje naši lásku.

PŘEJEME VÁM RADOSTNOU A LÁSKYPLNOU SPOLUPRÁCI..

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace