Inspirála

logo

ZA VŠÍM JSOU 2 SLOVA: VĚDOMÍ a SRDCE

PROČ INSPIRALA VZNIKLA? CO JE JEJÍM ZÁMĚREM? ..„Pouze uvolněním bloků a nalezením vlastní vnitřní čistoty, lásky k sobě a v sobě a ryzosti přeplujeme velké moře bolesti a strádání a otevřou se nám nekonečné prostory radosti nad rámec toho, co známe, místa ryzího světla, pravdy a lásky a poznáme svou podstatu a vlastní vnitřní Božství.“ (Silvano Paolucci)

Základní myšlenkou vzniku INSPIRALY a její existence je přinášet lidem svobodné, politikou, egem, manipulací a ideologiemi nezatížené informace vedoucí k rozšíření vědomí a praktickému osobnímu růstu.

JAK? – různými způsoby (kurzy, semináři, konferencemi, knihami, články v tisku, na blozích, na webech, DVD..) a na různých úrovních (různým vyjadřovacím jazykem pro různé evoluční etapy, pro různý věk..), tzn. holisticky

PROČ? – za účelem uvědomění si vlastních možností a naší božské podstaty a za účelem rozpoznání a rozpuštění či transformace schémat, bloků a přesvědčení tak, abychom mohli rozvinout celý náš osobní potenciál a žít život svobodně, tvořivě a v radosti. Specifickým záměrem je směrování k otevření srdce, práce s energií srdce, poznání a přijetí principu lásky, který je naší podstatě vlastní. Kontakt se sebou samými a s vlastní Duší.

Našim záměrem je, aby možnosti a informace byly přístupny všem (fyzicky přístupná místa, ekonomická přístupnost, šíření informace přes info kanály).

INSPIRÁLA JE JEDINOU ASOCIACÍ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE, KTERÁ POŘÁDÁ KURZY METODY METAMORFNÍ TECHNIKA (metody, která odstraňuje duševní bloky a přeměňuje životní vzorce).

Přístupem je otevřenost, průzračnost, láska k lidem a ke všemu živému i „neživému“, profesionalita, čestnost a koerence – konání dle toho, co říkáme, komunikace dle toho, co cítíme a co následně rozšiřujeme a prohlašujeme… PŘIPOJTE SE K NÁM

iconZÁZNAM Z ROZHOVORU SE SILVANEM PAOLUCCI

Knihy jsou úžasným prostředníkem informací. Inspirala podporuje rozšiřování o jejich povědomí..
Pořádáme tiskové konference..
Účastníme se konferencí a přednášek.. (Veletrh ESOTERIKA 2011 v Praze; foto poskytla spol. Felicius)
Seminář s Idou Di Donato v centru Arkana (podzim 2010)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka