Inspirála

logo

JSME FORMA ENERGIE

a to, jak ji používáme, rozhoduje o kvalitě našeho zdraví, hojnosti, vztahů i událostí v našem životě..

Narodila jsem se s daností rozšířeného stavu vědomí a vnímání všeho ve své energetické podstatě a harmonii/dishar­monii s ve vztahu k Principům Vesmíru. Proto mne také před 15 lety oslovila Metamorfní technika, která harmonizuje lidi i zvířata na základní, tedy energetické úrovni a přenastavuje naši základní buněčnou matrici.

.

Protože mne „energetická anatomie“, tedy to, jak energeticky fungujeme my lidé v sobě a také ve vztahu k vnějšku, vždy nesmírně přitahovala, dlouhodobě toto téma studuji – v Itálii jsem prošla nějakými kurzy, nakoupila tlusté knihy, které stále procházím a nové nacházím, pozoruji očima většinou neviditelné souvislosti a souvztažnosti, vnímám vedení Zdroje v sobě.

.

Vnímám proudy energie, co a jak tvoří ve hmotě odpor a tlak a naopak co zhmotňujeme, když jsme v přijetí, v důvěře, v plynutí a tvoření tahu.

.

Je to v podstatě jednoduché – jsme forma Energie, jejíž podstatou je Láska a která se projevuje:

  • Vibrací
  • Tónem
  • Barvou

.

Pokud vnitřně netvoříme odpor, energie plyne.

Pokud však narušíme plynutí energie vytvořením odporu na energetické úrovni, tvoří nemoci, nedostatek, napětí..

Toto se děje, narušímeli Prostor Lásky v sobě, např. strachem a vším, co z něj vyvěrá (nedůvěra, nízká sebehodnota, nepřijetí, žárlivost, závist, ard.)

Prostřednictvím uvolnění těla a mysli pomocí vědomého použití správného tónu, barvy, vibrací esencí přírodních vůní a slova i působením minerálů můžeme vytvořený odpor uvolnit. Jsou to ty nejpřirozenější „léčebné“ prostředky, dokud se sami nenaučíme „plynout“ v Prostoru Lásky v sobě a harmonizovat se vědomým „laděním se“.

.

Toto je „medicína“ Nové Doby, Nové Země.

.

Jsem svou podstatou vizionářka a vize ke mne chodí ve větším časovém předstihu. Nejdříve se „uhnízdí“ a řádově po několika letech se začnou „líhnout“ do hmoty.

.

Někdy kolem roku 2016 jsem začala vnímat rozšířené směrování mého tvoření v Inspirale. K aktivitám s italským lektorem Silvanem Paoluccim, Esejským zrcadlům a Metamorfní technice se toužilo něco připojit..

V mé vizi se začal tvořit program pro zvědomení toho, jak fungujeme v naší nejzákladnější podstatě – na energetické úrovni. ¨

Věděla jsem, že když poznáme sami sebe a tedy člověka na této naší prvotní úrovni a to, jak na bázi energetické funguje tento prostor a my v interakci s ním, a vnitřně se svým vnímáním vyladíme na tuto „linku“ vyladíme, můžeme vědomě tvořit své zdraví na všech úrovních, svou hojnost a harmonii.

Tak můžeme předejít možným „problémům“ zdravotním, ekonomickým, vztahovým i je harmonizovat (záměrně nepoužívám slovo „léčit“).

.

V roce 2017 mi přišel pro tento program název: ENERGETICKÉ HARMONIUM a v roce 2018 jsem na Slovensku udělala první pilotní kurz základů energetické anatomie BASIC. Témata kurzu jsou zaměřena na vyladění se svým vnímáním na energetickou úroveň (energetická cvičení; vidění/vnímání čaker, reinkarnací, jemnohmotnych těl; psychometrie; energetická anatomie, harmonizace, diagnostika, práce s minerály)

Vnímala jsem však, že ještě úplně není ten správný čas.

.

V létě 2022 na oslavě mého oblého výročí v Zahradě živlů v Krkonoších jsme se setkali s přáteli Eva Šiška a Ladislav Šiška. Láďa je skvělý muzikant, muzikoterapeut, skladatel hudby a Eva šikovná organizátorka a spolutvůrkyně.

Vize programu se intenzivně připomněla a začalo se rodit téměř čistě prožitkové ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE.

.

Od přirozeného přírodního začátku tohoto roku, tedy od jarní rovnodennosti, tedy začínáme.

Vnímáte li „tah“, přidejte se a přijďte se rozpomenout na přirozené nástroje vnitřní harmonizace, které můžete používat v každodenním životě pro sebe, svou rodinu i pro klienty při terapiích a masážích.

.

  • 17.- 19.03.2023 – ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE prožitkový seminář prezenční, Centrum Oáza Halenkovice
  • 23.- 25.06.2023 – ENERGETICKÉ HARMONIUM BASIC – prezenční seminář základů energetické anatomie – Slovensko, Modra – Harmonia, penzión Harmónia
  • 08.- 10.08.2023 – ENERGETICKÉ HARMONIUM EXPERIENCE prožitkový seminář – Krkonoše, Zahrada Živlů

.

Ať se Světlo a Láska vrátí na Zemi.

Děj se Vůle Boží…

S Láskou a Úctou

Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace