Inspirála

logo

PŘICHÁZÍ SILNÝ SRPNOVÝ ÚPLNĚK VE VODNÁŘI

V neděli 22.08.2021 ve 14:01 nás čeká již druhý úplněk ve Vodnáři. To vytváří jedinečnou možnost zpracovat témata, které jsme nestihli nebo nezvládli. Vliv tohoto úplňku nám na osobní úrovni umožňuje, aby témata, která se na hlubší nevědomé úrovni v období Novu uvolnila, mohla být zpracována a vstřebána na úrovni fyzické. Úplňkové noci jsou plné světla. Toto světlo nám může posvítit na všechny témata a my je můžeme díky toho uchopit a zvědomit si je.

  • Pokud se v noci budíte a nemůžete spát, nehledejte nějakou činnost, ale zůstaňte ležet v posteli v naslouchání své duši.
  • Máme možnost opustit přežité vzorce chování a vykročit správným směrem a tím se posunout v našem životě dál.

Tento úplněk je moudrý, rebelský a vizionářský. Vodnář ví, jakou cestu se máme vydat a pokud bychom chtěli uhnout ze své cesty, pomůže nám znovu najít ten správný směr.

Využijme těchto energií a vydejme se na cestu, která je jen naše a na které může zazářit naše jedinečnost a autenticita. Jen tak budeme šťastní a spokojení.

Buďme k sobě laskaví, jemní a pečujme o sebe.

.

Uran v době úplňku bude ve velmi příznivém a přesném aspektu – v trigonu – na planetu Mars. Tento aspekt nám propůjčuje originalitu a nápaditost v jednání, vůli a činorodost, energičnost, schopnost zahodit zastaralé představy i poměry a nahradit je novými. Naděluje otevřenost a svobodomyslnost, odvahu. Všeho nám může být třeba, neboť symbolický vliv úplňku, který proběhne 22. srpna, budeme moci pociťovat po několik následujících měsíců.

.

Jak bude vodnářský úplněk působit na společenské úrovni?

Tento velmi důležitý úplněk představuje začátek boje o změnu, začátek bouří a vzdoru, ale také touhu modernizovat naši společnost a zemi.

Srpen připravuje velkou bouřku na světové úrovni.

Srpen patří mezi tzv. osudové měsíce. Události, které probíhají v osmém měsíci roku, mají obvykle o něco větší váhu. Letošní srpen je ale v něčem ještě výjimečnější. Úplněk silně ovlivňuje vládce tohoto znamení – planeta Uran. Ta v těchto dnech mění směr svého pohybu, z retrogradity, tedy ze zpětného chodu, se otáčí do pohybu přímého. Úplněk proběhne na 29° Vodnáře, který je v astrologické symbolice stupněm „žezla a koruny“, tedy stupněm autority a moci. Uran, v astrologické řeči planeta revoluce, prudkých změn, se dlouhodobě pohybuje zemským znamením Býka, ve kterém je v pádu (slabém postavení), navíc v kvadrátu (tedy nepříznivém aspektu) k planetě Saturn ztělesňující překážky a krize. Výsledkem těchto náročných energií může být bouřlivý a nepředvídatelný srpen 2021, ve kterém mohou probíhat náhlé a matoucí změny, ze kterých nemusíme mít moc velkou radost. Pozoruhodná astrologická souvislost V srpnu 2021 bude Uran na 14° Býka, naposledy byl v tomto postavení v letech 1937–1938, kdy v Evropě probíhala hluboká politická krize a kdy se svět chystal na druhou světovou válku. Rozhodně není na místě se bát válečného konfliktu, spíše nalézat paralely v podobných energiích a emocích, které tehdy společností probíhaly. Militantní, globalizační a nacionalistické nálady, zároveň snahy o udržení vlastní země, pevných hranic a tradičních hodnot. Je smysluplné si uvědomit, že astrologie je řečí symbolů. Žádné planety ani Světla, jak se říká v astrologii Slunci a Měsíci, nás neovlivňují, pouze symbolizují určité vesmírné cykly, ve kterých se odehrávají naše životy.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..