Inspirála

logo

TĚHOTENSTVÍ, POROD, PLACENTA, PUPEČNÍ ŠŇŮRA...

Proč nemohou lidé najít hluboký smysl svého vlastního života v téměř žádném okamžiku svého života? … protože jim jej placenta díky PŘÍLIŠ BRZKÉMU PŘESTŘIŽENÍ PUPEČNÍKU nestačila předat! Přitom má jít o zcela vrcholnou událost v soužití miminka a jeho placenty, o předání životního POSELSTVÍ a Pergamenu života pro život na vzduchu. Etapa života v říši vody – plodové vody skončila! Placenta je pro život miminka v jeho vodní etapě tou nejvyšší a nejmoudřejší autoritou, ochránkyní a průvodcem. Je autoritou, která ví přesně, co se děje a co se dít má. Řídí téměř celé jeho těhotenství. Nikdy nespí, nikdy neodpočívá, nikdy se nenechá rozptylovat, nikdy nemyslí sama na sebe, nikdy miminko nezradí. Za všech okolností, i za cenu položení vlastního života (viz. infarkt placenty), jedná v zájmu miminka pro dotažení jeho vodní etapy až do nejvyšší mety, tedy nikoliv pouze do porodu, ale do PRVNÍHO NÁDECHU VZDUCHU, v novém životním médiu!

Přirozeně správně je to takto:

.

 1. Miminko projde bezpečně porodními cestami. Placenta ho jistí a „uvolňuje mu kabel“ – pupečník, udržují spolu skrze něj neustálou komunikaci.

.

 1. Až je miminko venku, tedy už mimo prostor dělohy, říši vody a panství placenty, spojuje ho s placentou už pouze pupeční šňůra. Placenta však vůbec netuší, jestli se její milované miminko dostalo bezpečně na druhou stranu. Úpěnlivě čeká na jakoukoliv zprávu od miminka. Prožívá minuty „strachu“, protože ví, že jde o nejdůležitější minuty jejího života, její mise, o zúročení všeho, o co se dosud snažila. Trpělivě čeká v děloze maminky na jakoukoliv zprávu, hlavně tu, že je miminko v pořádku na druhé straně a že její služba, mise a celý smysl její existence může s nejvyšším uspokojením definitivně skončit. Zbývá jí však ještě jeden krok – a ke všemu ten nejdůležitější. Doposud šlo hlavně o fyzickou stránku miminka, o jeho tělo. V posledním kroku však půjde o duchovní stránku. A tu může pro miminko udělat POUZE JEHO PLACENTA!!!

.

 1. Placenta velmi dobře ví, že po porodu za pár minut až hodin nadobro umře. Jenže je tady ještě poslední věc, kterou musí splnit, aby nezůstal ve vzduchu viset žádný dluh. Visí tady ještě její POŽEHNÁNÍ MIMINKU na novou cestu. Toto placentní požehnání má formu takovou, že z nejtajnější truhlice, která musela až do konce porodu zůstat zapečetěna, vytáhne nesvatější Pergamen života. Na něm je napsáno poselství pro nový život miminka – jeho nejhlubší smysl života, jeho podstata. Prostřednictvím pupeční šňůry jej připraví k poslednímu odeslání do tělíčka narozeného miminka. Čeká od miminka na signál, kdy jej může poslat. Čeká a čeká…

.

 1. Signál pro placentu k odeslání nejsvatějšího pergamenu s vypsaným smyslem života vyšle tělíčko miminka pouze v případě, že se v pořádku dostalo z dělohy pryč, že se dokázalo SAMO NADECHNOUT a začít dýchat = že přijalo svůj nový svět vzduchu celým tělem. Nepřipomíná vám to něco?

JENOMŽE PŘESNĚ V TĚCHTO NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH MINUTÁCH ŽIVOTA PLACENTY I MIMINKA DOJDE K NÁSILNÉMU PŘESTŘIŽENÍ PUPEČNÍ ŠŇŮRY!!! … a největší tragédie života je na světě!!! Přesně proto, že stále ještě NECHÁPEME porod hlavně jako duchovní proces pro všechny zainteresované strany, jako náš duchovní přerod z vodního média do média vzdušného, jako něco, co nás osobně bude jako originální individuality už navždy definovat v malém i ve velkém, přerušujeme násilným přestřižením pupeční šňůry celý tento duchovní proces a ještě se u toho fotíme a chlubíme se druhým, stejně „přestřiženým“ lidem! Přesně tak potom naše životy vypadají! Jsme odstřižení! Nadobro! Jsme odstřižení od své podstaty a neumíme přijímat tento vzdušný svět. Neumíme najít přirozený vztah k duchovní sféře života a už vůbec ne svou vlastní osobní cestu svým životem. Nedůvěřujeme nikomu a pomalu umíráme nekompletní, v samotě, nezájmu a oddělenosti od zbytku.

CO JE NA NÁSILNÉM PŘESTŘIŽENÍ PUPEČNÍ ŠŇŮRY ŠPATNÉ

 • Všechno. Úplně všechno. Není na tom NIC dobrého.
 • Násilí, nepřirozenost, lidská slepota, arogance a pýcha.
 • Život miminka po porodu začíná BOJEM O HOLÝ ŽIVOT = "Je mi jedno, jestli jsi připravené nebo ne. Na placentu už nespoléhej! Ta už skončila, chlapečku / holčičko! Jestli se hodně rychle nenadechneš, umřeš! Cítíš, jak chutná smrt a životní dno?! Cha cha cha!!! A tak už to budeš mít pořád! Jedno dno za druhým, neustále budeš jenom popadat dech, nikoliv volně dýchat, ale bojovat o holý život a přežití!
 • Násilným přestřižením pupeční šňůry se placenta NIKDY NEDOZVÍ, jestli se její miminko dostalo v pořádku na druhou stranu a přijalo říši vzduchu. Jako matka, které odešlo dítě do světa a ztratila s ním jediný spolehlivý kontakt, bude placenta umírat v naprosté křeči, žalu a bezmoci, ve strachu a nedotaženosti ohromného díla života do konce. Co s ní bude dál? Vyhodí ji nakonec do nerezového koše jako nějaký škodlivý odpad? Nepřipomíná vám to něco např. co děláme se starými smutnými lidmi?
 • Placenta namísto díků-vzdávání a pozvání do síně slávy, do rady moudrých a do věčnosti, do završení a nejhlubšího uspokojení, do spojení s Bohem a Životem, donucená a pokořená vstoupí do brány pekelné – do zatracení, stesku, smutku atd. A tam nadobro zešílí!

Jakou asi po sobě zanechá takové placenta atmosféru v děloze maminky pro další případná těhotenství?

 • Násilným přestřižením pupeční šňůry placenta nikdy miminku nepošle nejdůležitější listinu jeho života = zprávu se smyslem jeho života. Miminko se nikdy nedozví pravý smysl svého života. Bude celý život jenom tápat, pochybovat, nedůvěřovat, domnívat se atd.! Poznáváte se? Bude bludnou ovcí ztracenou v čase a prostoru. Nikdy nepochopí své místo v tomto posvátném duchovním světě!
 • Násilným přestřižením pupeční šňůry miminko v jediné sekundě BEZ ŘÁDNÉHO ROZLOUČENÍ ( = dotepání pupečníku) přijde o největšího přítele v životě, o ochránce, zastánce, mudrce, průvodce… Už nikdy nebude mít s nikým na světě tak hluboký vztah jako se svou placentou. Bude se BÁT navazovat intimní vztahy, DŮVĚŘOVAT a oddávat se partnerovi/-ce ze strachu, že zase o někoho nečekaně a nepřipraveně přijde.
 • Násilným přestřižením pupeční šňůry zůstane miminko navždy viset mezi dvěma světy – mezi fyzickým a duchovním, a nebude je nikdy umět přirozeně spojit do jednoho fungujícího celku. Bude snadno zmanipulovatelné a ovladatelné, vycucatelné energetickými upíry, bude navždy na něčem nebo na někom závislé.¨

.

JAK TO ZASTAVIT A NAPRAVIT

 • Pro dosud nenarozené … nedovolit přestřihnout pupeční šňůru a nechat dotepat pupečník. V nejlepším případě si nechat i placentu!
 • Pro již narozené … najít uvěřitelný způsob, jak se znovu spojit se svou placentou, jak se zaradovat, že jste zase spolu, jak se znovu společně rozhodnout porodit vás až do konce, projít svůj porod znovu, ale tentokrát už vědomě, doprožívat si váš společný porod do řádného konce. Rozloučit se spolu. Radovat se a čekat na hlavní tečku porodu – na přijetí Pergamenu života ve vzduchu.

Šance na znovunavázání kontaktu s placentou zažíváme každý den v mnoha podobách, ale zpravidla je neumíme vidět – nevnímáme, co nebo kdo je naše „placenta“, natož náš vztah proměnit v zázrak a znovunarození. Nápověda: Koukněte se, jakého máte partnera… Mohl by on / ona být vaší „placentou“? Život spousty lidí vypadá jako začarovaný kruh, jako smrt zaživa! Spousta lidí je blíže ke smrti než k životu! Spoustu lidí uvnitř sebe ve skutečnosti čekají už jen na ránu z milosti

 • už mnoho let jsou na konci cesty! …

Takže ještě jednou – SMRT VODNÍ ŘÍŠE a ZNOVUZROZENÍ VZDUŠNÉ ŘÍŠE. Nikam dál nás to, přátelé, prozatím doopravdy nepustí!

Jaký máte vztah k tématu Smrt a znovuzrození?

Pozn.: Zajímalo by mě, jaká říše kterého média nás čeká až naše „vzdušné těhotenství“ na této planetě dojde až k řádnému porodu dokonce na druhou stranu! … ♥

Od Marka Ščotky

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články